אלקין נפגש עם נציגי המנהלים הקהילתיים החרדים

המועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין במפגש עם נציגי המינהלים הקהילתיים החרדים בי-ם:"נפעל לשינוי משמעותי בכל הקשור לתחבורה הציבורית ברחבי העיר"

 

נציגים מכל המינהלים הקהילתיים החרדים בירושלים נפגשו עם המועמד לראשות עיריית ירושלים את המפגש אירח יו"ר המנהל הקהילתי נווה יעקב אלי יעקובי. השר זאב אלקין, בכדי לשמוע בכלל את חזונו בכל הקשור לניהול העיר, וכן לדון בבעיות התחבורה השונות ברחבי העיר. את המפגש יזם יו"ר ועדת התחבורה המשותפת למינהלים הקהילתיים ישי בלך.

יו"ר ועדת התחבורה המשותפת למינהלים הקהילתיים ישי בלך פתח בדבריו והודה למועמד לראשות העיר ירושלים השר זאב אלקין על שהקדיש מזמנו היקר להיפגש איתנו ולשמוע את בעיות התחבורה, איתם רוב התושבים בעיר מתמודדים. "הפורום שמייצג נציגים מכל המינהלים הקהילתיים, הוקם בשל טענות הנוסעים בתחבורה הציבורית על עומסים אדירים באוטובוסים ולחלק מכך שהקווים לא עומדים בלוחות הזמנים. אי לכך, אנו דורשים הכנסת מפעיל תחבורה נוסף לאגד, שישפר את שירות האוטובוסים ויפחית מהעמוסים הקיימים. קווים מהירים לשכונות קצה, קידום נתצי"ם ופתרונות נוספים שייעלו את מערך התחבורה הציבורית.

במהלך המפגש השמיעו נציג המינהלים הקהילתיים את הבעיות איתם הם מתמודדים כבר מספר רב של שנים בכלל העיר ובפרט בשכונת מגוריהם.

המועמד לראשות העיר ירושלים השר זאב אלקין, אני שמח על המפגש עם נציגים מכל המינהלים הקהילתיים החרדים. תודה על היוזמה. אי אפשר שלא להתרשם מהרצינות של המפגש. "התפיסה שלי בניהול עיר, בכלל, היא שיתוף ציבור", אמר השר זאב אלקין למשתתפים. "זה אחד מאבני היסוד. כל הרעיון של העירייה זה שיתוף, והדרך הכי נכונה נכון להיום לשתף, זה באמצעות מינהלים קהילתיים. שוב גם את זה צריך וניתן לשדרג, אבל זה כבר סיפור אחר. את השיח והשולחן הפתוח, נמשיך לאחר שאבחר לראשות עיריית ירושלים".

השר אלקין הציג בהרחבה את התכנית שלו לפתרון בעיות התחבורה הציבורית בירושלים, אותה פרס במסגרת הצגת תוכנית העבודה שלו ""תכנית ירושלים מתחדשת": "המדיניות החדשה היא התחבורה הציבורית קודמת לרכב פרטי. לכן מערכת התכנון תפעל כך שהציבור יוכל להגיע למרכזי התעסוקה הקניות והפנאי בשימוש בתחבורה הציבורית. הדרך לכך היא באמצעות הפעלת חניוני חנה וסע וקווים ייעודיים מהשכונות אל מרכזי התעסוקה והקניות" הסביר אלקין את הבסיס שלפיו תפעל מדיניות התחבורה הציבורית בירושלים בכהונתו כראש העיר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד לפקוח עינים !! אחרי מה שנעשה בשבוע זו בחברת המועצות ויצא העגל הזהב הזה - הסכמה בשתיקה על "חוק השמד" עכשיו דקה 99 אין עצה אחרת רק להתנתק לגמרי, מן... 1. כל מיני תקציבים ממשלתיים לחינוך. 2. מתקציבים מקומיים של העיריות, כגון מגרשים, וכדומה. 2. מבחירות למדינה וכנסת המינים. 3. מבחירות לראשי עיריות מקומיים. אם ד' לכו אחריו !!!! - אם הבעל לכו אחריו !!! כלנו: מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים!

  בס"ד
  לפקוח עינים !!
  אחרי מה שנעשה בשבוע זו בחברת המועצות
  ויצא העגל הזהב הזה – הסכמה בשתיקה על "חוק השמד"
  עכשיו דקה 99 אין עצה אחרת רק להתנתק לגמרי, מן…
  1. כל מיני תקציבים ממשלתיים לחינוך.
  2. מתקציבים מקומיים של העיריות, כגון מגרשים, וכדומה.
  2. מבחירות למדינה וכנסת המינים.
  3. מבחירות לראשי עיריות מקומיים.
  אם ד' לכו אחריו !!!! – אם הבעל לכו אחריו !!!
  כלנו:
  מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב