אלקין עקץ – ליאון ברח: "הברזת לקול ברמה" – צפו

על רקע החלטתו של משה ליאון שלא להשתתף בפאנל שיזם עם כל המועמדים לראשות עיריית ירושלים, השר זאב אלקין המועמד לראשות העיר תקף את משה ליאון על כך שהבריז לרדיו 'קול ברמה', משה ליאון בתגובה; קם ועזב את הבמה. צפו

דרמה בועידת הדסה במלון רמדה בירושלים: על רקע החלטתו של משה ליאון שלא להשתתף בפאנל שיזם רדיו קול ברמה עם כל המועמדים לראשות עיריית ירושלים, השר זאב אלקין המועמד לראשות העיר תקף את משה ליאון על כך שהבריז היום לרדיו 'קול ברמה', משה ליאון בתגובה; קם ועזב את הבמה. עורך אקטואליק הלך אחרי ליאון והקשה עליו – מדוע הבריז לפאנל של קול ברמה. בשלב הזה, ליאון מילא פיו מים, וסגר את דלת היציאה של המלון על כתב האתר.

זאב אלקין הגיב לאחר מכן בטוויטר: "היום שהיה: משה ליאון מבטל השתתפות בפאנל של קול ברמה בהוראת הבוס דרעי, ברקוביץ מבטל השתתפות בפאנל של רדיו קול חי בוועידת הדסה בגלל חשש מהחברים החילונים. ככה לא מאחדים, ככה אי אפשר להוביל עיר כמו ירושלים.

מנחם קולדצקי, עורך אקטאוליק שתיעד את האירוע כתב בדף הטוויטר שלו: "אלקין מזכיר לליאון שהוא הבריז מהעימות של קול ברמה בפנאל של קול חי. בתגובה נטש ליאון את הבמה אך לא הרפתי ושאלתי שוב. ליאון בתגובה טרק את הדלת ונס על נפשו כמי שכפאו שד".

בעקבות התיעוד הגיבו רבים ברשתות החברתיות וכתבו כי ליאון מתנהג כמו מועמד שמפחד להשיב על האמת. "זה לא מועמד לראשות עירייה, זה מוניקה לוינסק", צייץ העיתונאי יצחק פלדמן בדף הטוויטר שלו.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליאו לא חבל על הכסף? כולנו רואים שאתה לא

  עצמאי. כולנו רואים שאתה לא מחליט לבד. כולנו לא נצביע עבורך. תתחיל להאמין בסקרים ותעזוב בכבוד. כמו שברחת היום פעמיים פעם בקול ברמה וכעת כאן תברח כי אתה יודע טוב מכולנו שאין לך מילה. שמכתיבים לך. ואנחנו גם יודעים מי מכתיב לך. והם גם יכתיבו לך הלאה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ממש כיף לשמוע רדיו קול ברמה!

  תענוג גדול לשמוע את שיעורו השבועי של מרן ראש הישיבה הגאון הצדיק הרב מאיר מאזוז שליט"א, חידודון של עמי מימון, הרב לוגסי, הרב יצחק דוד גרוסמן, הרב ראובן אלבז, ר' שלמה בניזרי, הרב יאשיהו פינטו, הרב עידו בבר, הליכות עולם עם הרב אהרן בוטבול, הרב שי עמר, הרב שמעון בן טוב שליט“א בנו וממשיך דרכו של צדיק המזוזות הרה“ק רבי משה בן טוב זיע“א, הרב אבישי טהרני, שיעור השבועי של הרב יעקב עדס שליט"א, מונה רונבלאום, המקובל הרב בניהו שמואלי, הרב ירון מרדכי זכאי. שה' ישלח שפע ברכה והצלחה בכל מעשי ידיהם ושימשיכו לזכות את הרבים!

  דוד |
  הגב
 3. ממש כיף לשמוע רדיו קול ברמה!

  תענוג גדול את שיעורו השבועי של מרן ראש הישיבה הגאון הצדיק הרב מאיר מאזוז שליט"א, חידודון של עמי מימון, הרב לוגסי, הרב יצחק דוד גרוסמן, הרב ראובן אלבז, ר' שלמה בניזרי, הרב יאשיהו פינטו, הרב עידו בבר, הליכות עולם עם הרב אהרן בוטבול, הרב שי עמר, הרב שמעון בן טוב שליט“א בנו וממשיך דרכו של צדיק המזוזות הרה“ק רבי משה בן טוב זיע“א, הרב אבישי טהרני, שיעור השבועי של הרב יעקב עדס שליט"א, מונה רונבלאום, המקובל הרב בניהו שמואלי, הרב ירון מרדכי זכאי. שה' ישלח שפע ברכה והצלחה בכל מעשי ידיהם ושימשיכו לזכות את הרבים!

  דוד |
  הגב
 4. ליאון נראה ילד מסכן לא יודע להתמודד

  אפילו בתור חבר מועצה לא ההיתי בוחר בו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. זה כותרת???

  דיי כבר עם כתבות של שנאה תראו איך אתם מלקקים בצמא כל משהו שיכול להיות קשור להחדיר שנאה על ש"ס או דגל התורה.!!!!
  זה בולט מידיי והאמת מזל שאתם עושים את זה כזה בולט ככה כולם כבר לא מקבלים ומתרשמים ממכם!!
  יש דואר זבל, אז כנראה זה אתר זבל! – כתבות שצריך למחוק מיד כמו הדואר לא מעניין!!!

  כמה שנאה יש לכם באתר לציבור החרדי זה מבחיל!!! אתם לא מבינים שאתם יורים לכל הציבור בראש??? |
  הגב
 6. משה ליאון הבריז לרדיו קול ברמה זה מראה על שפן קטנטן..!

  כי הבוס שלו? דרעי ואוי לך משה! תזהר..!!!! תזהר להתקרב לקול ברמה!
  דון קורלינו דרעי נו
  אל פצ׳ינו

  דוד |
  הגב