אלרוב מבטיח: "דרעי יוריד את יוקר את המחייה" (הקלטה)

אלרוב מסביר בשיחה לגיא זהר ברדיו ללא הפסקה מדוע הסכים להתמנות לתפקיד ומבטיח כי יביא יחד עם דרעי להורדת יוקר המחייה. האזינו

איציק אלרוב, יוזם מחאת הקוטג', החליט לקבל את הצעתו של שר הכלכלה הטרי אריה דרעי ולהתמנות ליועצו לענייני יוקר המחיה.

אלרוב מסביר בשיחה לגיא זהר ברדיו ללא הפסקה מדוע הסכים להתמנות לתפקיד. "יש איזשהו הבדל מסוים בין להיות חבר כנסת מהשורה בנקודת זמן מסוימת, לפעמים אפשר לעשות את זה ולפעמים לא, השאלה היא באיזה קונסטלציה מדובר. לנסות להשפיע מהמקום הכי קרוב לאדם שהכי משפיע על החיים שלנו ביום יום מאז שאנחנו קמים ועד שאנחנו הולכים לישון, עמדת ההשפעה הזו היא דבר חשוב בעיני לנושאים שאנחנו מנסים לקדם כבר 4 שנים".

האזינו

על האג'נדה שמנחה אותו הוא סיפר: "המטרה שלי היא לטפל ביוקר המחיה על ידי זה שאנחנו מורידים את המחירים ומחזירים את רמת השפיות למשהו שהיה כאן ב-2006, גם במחירי הדיור וגם ברמת המזון. אנחנו רואים פערים מטורפים שנפתחים בעוד השכר נשאר תקוע ומדדה אט אט מאחורי אותן עליות מטורפות שאנחנו חווים כבר כמעט עשור. אני חושב שלנסות להשפיע במקום הזה הוא דבר שיכול להואיל".

מייסד 'תנועת הצרכנים' מספר על מדרעי: "ניהלתי איתו מספר שיחות ונוכחתי לגלות שמדובר בבן אדם שיש לו מחויבות גדולה לכל מה שקשור ליוקר המחיה. האנשים שהוא מייצג נמצאים בשכבה מאוד נמוכה מבחינה סוציו- אקונומית וטיפול ביוקר המחיה יעזור להם ויעזור לנו ולשכבות החלשות במיוחד, זה דבר שאתה רואה שהוא בוער בעצמותיו".

אלרוב גם הסביר בראיון על כך שדרעי דואג לכל האוכלוסיות "אם אנחנו לדוגמא מורידים את המחירים כי הוא רוצה להוריד את המחירים לחרדים אבל כתוצאה מזה המחירים ירדו לכלל הציבור – אין בזה דבר רע".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.