ראשי הערים החרדים לאלשיך: "תודה על הבואש"

השר לבט"פ גלעד ארדן ומפכ"ל המשטרה נפגשו עם ראשי רשויות חרדיות הבוקר והודו לו על כך שעצרו את הפגנות הפלג. השר ארדן: "שיתוף הפעולה בין המשטרה למגזר החרדי חשוב מאין כמותו"

במפגש שנערך היום בין השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ומפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך, עם ראשי הרשויות החרדיות במטרה לקיים שיח ושיתופי פעולה בין המשטרה לציבור החרדי הביעו השר והמפכ"ל את חשיבות שיתוף הפעולה והעמקת האמון ביניהם.
במפגש עלו מספר רעיונות במגוון רחב נושאים. בין היתר עלה הצורך ברישות הערים במצלמות וחיזוק השיטור העירוני.

השר ארדן אמר כי: המפגש החשוב שנערך היום הוא חלק מתוכנית אסטרטגית כוללת לחיזוק הקשר והאמון בין המשטרה לציבור החרדי. אסור להכליל את המגזר החרדי תחת הנזקים שעושה הפלג הירושלמי. אנחנו נמשיך להשקיע וניצור תשתיות מקצועיות כדי לקרב את המשטרה לאזרח החרדי הנורמטיבי שהוא בוודאי הרוב המוחלט. הדבר חשוב מאין כמותו הן למשטרה והן לתושבים כדי לחזק את הביטחון האישי של התושבים בכל הארץ

במפגש נכחו: נחום גיטלר – חבר מועצה, מודיעין עילית, משה אבוטבול – רה"ע בית שמש, ישראל פרוש – רה"ע אלעד, חנוך זייברט – רה"ע בני ברק, יצחק רייך – ראש מועצת רכסים, יצחק פינדרוס – מ"מ ראש עיריית ירושלים, יוסף דויטש – סגן ראש העיר ירושלים, ראש אגף המבצעים במשטרה ניצב אלון לבבי ורב המשטרה נצ"מ הרב רמי ברכיהו.

מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך ציין במהלך המפגש כי הוא מברך על ההתקדמות המשמעותית שחלה מאז ההתכנסות הקודמת, התקדמות שעולה כחוט השני בדברי כל המשתתפים.

אלשיך ציין כי המשטרה פועלת מתוך החברה ומכוחה והידוק הקשרים עם ראשי הציבור מהווה מכפיל כח בפעילות המשטרה ותנאי הכרחי להצלחתה.

המפכ״ל ניצל את ההזדמנות להתריע מפני התופעה הרווחת של תיקון כלי רכב במוסכים פלסטיניים. מעבר לעובדה שמדובר בעבירה על החוק, מדובר בסיכון בטחוני בלתי מבוקר וכן בשותפות למחולל המרכזי של גניבות כלי הרכב מאזרחים ישראלים במרכז אל שטחי הרשות. הביקוש לחלפים מייצר את הזמנת הגניבות וכך *האוכלוסיה שמשתמשת בשירותי המוסכים נהנית מהגזל! זה אמנם "זול" יותר, כמו שתמיד לגנוב זה זול יותר… אך זה אסור!הוא קרא גם לרבנים להיות שותפים לבלימת התופעה.

המפכ"ל קרא להמשך שת"פ פורה, תוך מציאת פתרונות משותפים לבעיות היחודיות של המגזר בתחומי הציות לחוק.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש מאלו במפגש שנערך היום בין השר לביטחון הפנים חברים ששכחו מה זה להיות יהודים. יש פה בתמונות אנשים שיושבים שהזיכרון שלהם כל כך קצר או הראיה שלהם כל כך מטושטשת, או סתם חולי נפש, שהם לא מבינים שרק לפני שבעים שנה לא הייתה כאן הרבה חרדים, ואנשים עברו כצאן לטבח ר"ל, אנשים מתו על קידוש ד' – רק כדי שאנחנו היום נקיים את התורה הקדושה את רצון הקב"ה ולא להתגייס לשמד וזנות בפועל.

  יש מאלו במפגש שנערך בין השר לביטחון הפנים חברים ששכחו מה זה להיות יהודים. יש פה בתמונות אנשים שיושבים שהזיכרון שלהם כל כך קצר או הראיה שלהם כל כך מטושטשת, או סתם חולי נפש, שהם לא מבינים שרק לפני שבעים שנה לא הייתה כאן הרבה חרדים, ואנשים עברו כצאן לטבח ר"ל, אנשים מתו על קידוש ד' – רק כדי שאנחנו היום נקיים את התורה הקדושה את רצון הקב"ה ולא להתגייס לשמד וזנות בפועל.

  שמד שמד שמד שמד שמד שמד שמד וכו' |
  הגב
 2. מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו וד"ל, אמור לי מי חברך... ידוע שיש בס"ד אלפי בחורים שלא מתייצבים בלשכת השמד, מחאות היראים שראיתם הם רק פרומו להפגנות הענקיות שלכאורה תזכו לראות כאן בשנים הקרובות עד לביטול מוחלט של גזירת השמד בע"ה. חנפנים תאבי כבוד אוהבי שנאת חנם, שד' ישמור אותנו מהם. פשוט בושה וחרפה. ממש בושה וחרפה חנפנים עלובים. כולם כאחד שמופיעים בתמונות הנ"ל כופרים בקב"ה ובתורתו. אני קורא לכל מי שיש לו יראת שמים לפרוש מהציבור החרדי הפשרני ולהצטרף לקהילות היראים ולא לתת שום כח לנציגים הפשרנים שמחריבים את היהדות... אבל נא שיתחיל להעיף שוטרים שקרנים ואלימים.

  מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו וד"ל, חבר- אמור לי מי חברך… הם חנפנים תאבי כבוד אוהבי שנאת חנם, שד' ישמור אותנו מהם. פשוט בושה וחרפה. זה ממש 100% בושה וחרפה חנפנים עלובים. כולם כאחד שמופיעים בתמונות הנ"ל כופרים בקב"ה ובתורתו. אני קורא לכל מי שיש לו יראת שמים לפרוש מהציבור החרדי הפשרני ולהצטרף לקהילות היראים ולא לתת שום כח לנציגים הפשרנים שמחריבים את היהדות… אבל נא שיתחילו להעיף שוטרים שקרנים ואלימים מיד.

  איכס מתחנפים לרשעים: לא צריך להגיע עד לפיד שידבר נגד החרדים. בתוך תוכינו דגל ושלומי אמונים עושים את העבודה ללפיד..! אח"כ אל תתלוננו למה לפיד נגדכם כי אתם גם נגד הפלג הקדוש. אתם גועל נפש!!!

  ידוע שיש בס"ד אלפי בחורים שלא מתייצבים בלשכת השמד, מחאות היראים שראיתם הם רק פרומו להפגנות הענקיות שלכאורה תזכו לראות כאן בשנים הקרובות עד לביטול מוחלט של גזירת השמד בע"ה.

  לצערנו רוקנו את המושג חרדי מכל תוכן, פתחו אוניברסיטאות וצבא שנקראים חרדים, לכן הוחלט להבדיל בין הציבור שנקרא חרדי לבין ציבור יראי' השם שממשיך את דרך ההתבדלות כפי שהורו כל גדולי הדור, כי חרדי זה לא רק לבוש שונה אלא בעיקר אידיאולוגיה ע"פ תורתינו הקדושה.

  רוקנו את המושג חרדי מכל תוכן |
  הגב