אל על בקשיים: כ-200 עובדים פוטרו

אל על ממשיכה במגמת ההתייעלות – מצמצמת את מצבת כוח האדם בחברה – מקצצת כ-200 משרות זמניות ובעלי חוזים אישיים ומבצעת שינויים ארגונים

בשל מצבה הכלכלי של החברה, התחרות הגוברת בענף התעופה, בארץ ובעולם והקושי להחיל את מבנה העלויות הנוכחי של החברה הוחלט על צעדי התייעלות בחברה. כצעד ראשון הוחלט על צמצום מצבת העובדים הזמניים באל על ובנוסף צמצום משרות בחוזים האישיים. כמו כן, מתוכננים שינויים ארגוניים נוספים אשר יביאו להקטנת התקורות הניהוליות.

מנכ"ל אל על, אליעזר שקדי אמר כי: "אל על מתמודדת מזה תקופה ארוכה עם הקשיים המלווים את ענף התעופה בעולם כולו ובישראל בפרט. החברה מחויבת להמשיך במגמת ההתייעלות במטרה להתאים את פעילותה לתנאי השוק המשתנים. על כן אנו נאלצים להודיע על סיום העסקתם של כ-200 עובדים זמניים ובעלי חוזים אישיים בחברה. הצורך להתייעל ולהפחית בהוצאות החברה הוא צו השעה, על מנת שנוכל להמשיך ולהתמודד עם האתגרים והתחרות הגוברת. אנו עושים זאת בלב כבד ומתוך תקווה שהמהלך יוביל בעתיד לחיזוקה של אל על. "

בכוונת החברה להמשיך ולקיים דיונים עם נציגות העובדים וההסתדרות לחידוש הסכם העבודה והצעדים המתחייבים להתייעלות החברה, לשם הקטנת ההוצאות והגברת היכולת הניהולית על מנת לאפשר התמודדות מסחרית ותחרותית.

מאל על נמסר כי "אנשי אל על ימשיכו לשרת את לקוחות החברה בנאמנות ומתוך מחויבות אישית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.