אל על יתנצלו? הרבנים יגזרו את כרטיסי הפלנטיום

בכאן חדשות מתפרסם היום כי אל על צפויה להתנצל בפני נוסעיה החרדים על הוצאת הדיבה כנגד הנוסעים החרדים ב"טיסת השבת" מניו יורק לישראל. אלא שקבוצת רבנים וחברי כנסת מתכוונים לגזור את כרטיסי הטיסה שלהם

בכאן חדשות מתפרסם היום כי אל על צפויה להתנצל בפני נוסעיה החרדים על הוצאת הדיבה כנגד הנוסעים החרדים ב"טיסת השבת" מניו יורק לישראל. גורם בכיר בחברה אמר כי באל על מעוניינים לשים סוף לפרשה, שבה הונחת מטוס הבואינג 747 באתונה לפני כניסת השבת.

אלא שהחרדים לא מתכוונים לנוח על זרי הדפנה, עד להתנצלות המליאה. על פי הדיווח של יהודה שלזינגר בישראל היום, בשעה 16:45 יגיעו קבוצה של מחזיקי כרטיסי טופ ופלטינום (ביניהם רבנים מוכרים) למשרדי אל על בנתב"ג ויגזרו את הכרטיסים שבידיהם. בין המגיעים: הרב שלום בער סרוצקין. ראש עיריית ב"ב- אברהם רובינשטיין. ח"כ משה גפני, והרב חברוני מישיבת חברון ישלח את כרטיסו עם שליח.

בראשית הפרשה האשימו בחברה כי הנוסעים במטוס התפרעו ואף הכריזו כי יגישו תלונה על כך למשטרה, אך זו כלל לא הוגשה. מנגד, נוסעים התלוננו כי לאחר בקשתם לרדת מהמטוס בוצע "מחטף" והוא המריא כשחלק מהם אינם חגורים ואף משוחחים בטלפון, כפי שנחשף בהקלטות שהובאו בכאן חדשות.

גורם בכיר בחברה אמר לכאן חדשות כי אל על צפויה להתנצל על האירוע, בתקווה שלא יוטל חרם על החברה. "הדיונים שמתקיימים כעת הם על הדרך והפורמט שבהם תובע ההתנצלות", הוא הוסיף. הקו של אל על לצפון אמריקה נחשב לאחד מהרווחיים האחרונים שנותרו לה, וכיום כמעט 25% מהנוסעים בו הם חרדים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.