טיסה לאירופה רק ב- 69 $ – לא מאמינים? צפו בדברי מנכ"ל אל-על

מותג תעופה חדש ביוזמת החברה שמרגישים אצלה בבית, חברת אל על הודיעה על השקתו של מותג תעופה חדש בישראל UP שיש בה טיסות מוזלות ומפתות במיוחד, בשלב זה המיזם מיועד לחמישה יעדים באירופה.

מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, אמר כי, "UP הינו מותג תעופה חדש ודינמי, המביא לצרכן הישראלי בשורה של התחדשות, שינוי ומענה לצרכים המשתנים של עולם התעופה. "בכך, אנו מצטרפים למגמה בענף התעופה הבינלאומי ואל חברות התעופה הגדולות בעולם, תוך היותנו קשובים למגוון ההעדפות של קהל הלקוחות . המותג UP מאפשר ללקוח לבנות את המוצר המתאים לו ולבחור עבור מה הוא משלם. אני משוכנע כי המהלך יביא לשיפור יכולת התחרות שלנו, ירחיב את קהל לקוחותינו ויתן מענה טוב יותר לצרכי הנוסע והכל במחירים שווים לכל נפש." הדגיש.

האם אל על עם המותג החדש תחלל שבת? על כך השיב שקדי בלאו מוחלט, והוסיף: "כי UP לא תטוס בשבת ובכל טיסותיה יוגש מזון כשר בלבד, אני עומד פה זקוף בפניכם ומבהיר את מדיניותה של אל על שאינה טסה בשבת כיאות לחברת התעופה של העם היהודי ומדינת ישראל".

המדינות שאליהם יהיו הטיסות מוזלות הם ל- 5 יעדים באירופה: ברלין (עד 11 טיסות שבועיות), פראג (עד 11 טיסות שבועיות), קייב (עד 11 טיסות שבועיות), בודפשט (עד 11 טיסות שבועיות), לרנקה עד 6 טיסות שבועיות. המחיר הוא לכיוון אחד יוצא שלשני כיוונים זה גם נקרא זול במיוחד סך: 138 $.

מכירת הכרטיסים תחל בשבועות הקרובים והטיסות יתחילו עם תחילת לו"ז קיץ ביום ראשון, כח באדר תשע"ד (ה-30 במרץ).

הנוסע יוכל לרכוש שני סוגי כרטיסים : כרטיס UP Basic – הכרטיס הבסיסי עליו ניתן לשלם תוספת בגין שירותים כגון כבודה, הושבה, כיבוד בטיסה ועוד, הכל על פי בחירת הלקוח. כרטיסUP Smart – כרטיס הכולל מגוון רחב של שירותים ומציע גמישות בתנאי הכרטיס. חברי מועדון הנוסע המתמיד יוכלו לצבור נקודות גם בטיסות UP (צבירה מופחתת). חברי היוקרה של מועדון הנוסע המתמיד ייהנו ממגוון הטבות ייחודיות ובלעדיות השמורות רק להם, בהתאם למעמדם, גם עבור טיסות UP, הכל כמופיע בתקנון המועדון.

צפו בדברי מנכ"ל אל על – באדיבות רשת

IMG_0183

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.