אל על משיקה קו תעופה חדש לסן פרנסיסקו

"אין זה סוד שצפון אמריקה מהווה את מרבית הכנסות אל על"

המנכ"ל היוצא מימון הודיע היום כי :"בתקופתי קבענו שצפון אמריקה היא עוגן חשוב. לכן נפתחו קווים לבוסטון ולמיאמי. בפועל, כיום אל על מגיעה ל-36 יעדים בעולם מתל אביב. מעבר לכך, חתמנו על הסכמים חדשים רבים לקוד שייר ושיתוף עם חברות אחרות. שיפרנו את האתר שלנו, בסוף השנה נשיק אתר חדש ונשיק טיסות בשיווק אוטוממטי מותאם אישית באופן שיאפשר חוויית לקוח שונה מהמוכר כיום וישדג את מכירותינו באינטרנט".

מימון הוסיף בעניין זה כי אל על משיקה קו תעופה חדש לסן פרנסיסקו: “אין זה סוד שצפון אמריקה מהווה את מרבית הכנסות אל על. לכן אנו משיקים קו לסאן פרנסיסקו ברבעון הרביעי של השנה, ואנו יוצאים לדרך כעת ומקווים שברבעון הרביעי הקו יושק. אנו רוצים נוכחות חזקה בחוף המערבי ואנו נמצאים בתהליך התחדשות היסטורי".

עוד הוסיף מימון: "קבענו בתכניתנו האסטרטגית שאנו מייחסים חשיבות גבוהה להכנסות שאינן מגיעות מתחום התעופה. השקנו את כרטיס האשראי FLY CARD, נכנסנו לעולם התיירות וכיום לקוח שלנו יכול לשלם על חדר במלון בנקודות. אנו מאפשרים גם תשלומי ביטוח נסיעות לחו"ל בנקודות ובחודשים הקרובים נפתח מיזם חדש של בית ספר לטיסה בארצות הברית – נכשיר דור פוטנציאלי נוסף של טייסים שלא עברו דווקא בחיל האוויר. חיל האוויר הוא כמובן העוגן של אל על, אך אנו מרחיבים את האפשרויות שלנו. במקביל אנו נערכים להקמת מרכז מבקרים חדש ולכניסה לתחום השכרות הרכב".

לדברי מימון: “אין זה סוד שצפון אמריקה מהווה את מרבית הכנסות אל על. לכן אנו משיקים קו לסאן פרנסיסקו ברבעון הרביעי של השנה ואנו יוצאים לדרך כעת ומקווים שברבעון הרביעי הקו יושק. אנו רוצים נוכחות חזקה בחוף המערבי. אנו נמצאים בתהליך התחדשות היסטורי ובשנת 2018 נמשיך בכל כוחנו. נמשיך לרצות להיות מצוינים ולשפר את חוויית הלקוח. שישה מטוסי 767 טסים עם אינטרנט, חינמי לעת עתה ובחבילות תשלום בהמשך שיאפשרו גם צפיה בסרטים בחבילה הבכיה וגם בשימוש במייל בחבילת הבסיס. אנו נהיה בשורה הראשונה בחוויית הלקוח”, סיכם מימון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.