"אל תכניס הפלס": חוזה השכירות שהדהים את המשכיר

על פי החוזה ישנו סעיף שאוסר על שוכר הדירה להכניס הביתה את ביטאון הפלג הירושלמי

שיאים חדשים של פילוג: חוזה שכירות שמתפרסם היום ברשת שופך אור על גודל האיבה בין המחנות בציבור הליטאי. על פי החוזה, ישנו סעיף שאוסר על שוכר הדירה להכניס הביתה את ביטאון הפלג הירושלמי – ״הפלס״.

במסגרת המאבק שנמשך כבר שנים בציבור הליטאי חרדי בין אלו שמזוהים עם הפלג המרכזי בראשות הרב שטיינמן לבין הפלג ה״ירושלמי המזוהים עם הרב אוירבאך, החליטו אנשיו של ראש הישיבה להוציא לאור את עיתון הפלס והיריבות בין הצדדיים אינה חדשה מרעישה או חדשה כלל.

אך המתיחות בין הפלגים מרקיעה שחקים וחוצה מחנות, היא באה לידי ביטוי בחוזה שכירות שמתפרסם ברשת בו מתנה השוכר את השכירות שבעל הדירה לא יכניס אליו הביתה את העיתון המזוהה עם הפלג הירושלמי ״הפלס״.

הפלג הירושלמי מוביל מאבק חריף וחסר תקדים נגד ההתייצבות של בחורי הישיבות בלשכות הגיוס כדי לקבל דיחוי, בימים האחרונים מעצים הפלג את המחאה כאשר היום הם עומדים להפגין ברחובות ירושלים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מתי יתנו גם את מכירת החלב במכולת, באי קריאת 'הפלס'?

    החרדים המפגרים שחושבים שהם צריכים לשלוט לאחרים בחיים. מה גם, שלפי איך שזה נראה, זה לא הולך להזיז לאף אחד מהתותחים האלה שיושבים בכביש מול סירחונות הבואש ושכל העולם יקפוץ.
    אני כחילוני, רואה בעיני את המכבים בתור כאלה אנשים חזקים. לא כמו שאר החרדים הלפלפים שרק מפחדים כל הזמן מה החילונים יגידו עליהם…

    יוני |
    הגב