אל תפספסו: ראש הממשלה בראיון לערוץ 20

ראש הממשלה יוצא הערב למתקפה חסרת תקדים נגד הפרשנים הבכירים בכלי התקשורת ומתייחס לחקירת הצוללות. צפו בראיון

בצעד נדיר ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הלילה אצל שמעון ריקלין ואלירן טל בערוץ 20, והתייחס לפרשת הצוללות, וכן ביקר את כלי התקשורת שמנהלים מסע תעמולה כנגדו.

בראשית הראיון התייחס נתניהו לפייק נויז שמייצרת התקשורת: "בחרתי להתראיין דווקא בערוץ 20 כי בערוצי התקשורת האחרים נותנים פרחים לאבי גבאי ומלטפים את אבו מאזן".

ערוץ 20: נתניהו במתקפה חסרת תקדים נגד הפרשנים בתקשורת ומגיב על החקירות והכותרות המפוצצות. מאמינים לו? שתפו

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ חמישי 13 יולי 2017

מכאן נתניהו עבר לתקוף את אמנון אברמוביץ: "כשאריק שרון נחקר, אמנון אברמוביץ המציא את המושג לאתרג אנשים, בגלל שהוא היה בעד נסיגות, הוא כל ערב נותן פרשנות סובייטית, יום יום אנו שומעים את התדרוכים של הכתבים, לא צוללות ולא דובים".

נתניהו המשיך לתקוף את רביב דרוקר באומרו כי: "דרוקר אגרויסע עיתונאי, הוא הולך להפגין מול מנדלבליט בהפגנה לא חוקית, אני רוצה לדעת מה היו אומרים אם ריקלין יפגין מול מנדלבליט בדרישה לסגור את התיק נגדי, איזה עיתונאים אלו.

"על פרשת הצולות אמר שאין לו קשר לעניין ואף שיבח את שמרון ופילבר, אני מכיר אותם כאנשים ישרים, אנשים ערכיים, ואני בטוח ואין לי שום ספק שלא יהיה שום דבר שיצמד להם", אמר ראש הממשלה והדגיש. "כי אין שום קשר אלי והם גם אומרים את זה, גם משרד המשפטים אמר את זה לגבי אלוביץ כי ראש הממשלה לא קיבל החלטות שנויות במחלוקת".

עוד התייחס נתניהו לטענתו למגמת ה"פייק ניוז", ואמר שמנסים לקשור את שמו לפרשיות שאין להן קשר אליו. "זו שיטה ממש סובייטית", תקף רה"מ. "אומרים לי מיקי גנור, אני לא יודע מי זה, לא פגשתי אותו בחיי, אין לי מושג מה משייכים לו ומה לא משייכים לו. אני יודע שההחלטות שלי, כפי שקבע היועמ"ש, אני לא עשיתי שום דבר לא ראוי. להפך, עשיתי דבר ראוי מאוד. אני המחסום לפני עליית השמאל וצריך לסלק אותי, זה הצליח להם בעבר".

"ההחלטות לגבי הצוללות וגרמניה, הם נושאים רגישים וחשובים לעתידה של מדינת ישראל", אמר נתניהו. "הדיון הזה לא צריך להתקיים בציבור, הוא גורם נזק אמיתית למדינת ישראל. החוקרים יודעים את זה, כולם יודעים את זה. יודעים שאני לא חשוד. דבר אחד אני יכול להגיד, להשתמש בדבר הזה לסכן את ביטחונה של מדינת ישראל כדי לנסות להפיל ראש ממשלה, וזה מה שקורה כאן זה חסר אחריות".

נתניהו הוסיף:"אלו שרוצים ללחוץ על היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה. זה כל הקמפיין פה, לייצר יש מאין. הם תלו שלט מדהים, פנטסטי, בתולדות המשפט לא היה שלט כזה: 'ביבי אשם עד שתוכח חפותו'. בדרך כלל זה הפוך, אבל לא. אני אומר יותר מזה – ביבי אשם גם שתוכח חפותו. זה לא משנה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.