חלוקת מדבקות אל תשאירו אותי לבד בשער בנימין – תמונות

בארגון רפואת החירום "איחוד הצלה" בשיתוף המועצה האזורית מטה בנימין החלו הבוקר (שישי) במבצע חלוקת מדבקות "אל תשאירו אותי לבד ברכב", מתנדבי הארגון וילדיהם נעמדו הבוקר בכניסה לאזור התעשייה שער בנימין וחילקו עשרות מדבקות לתושבים.

במסגרת המבצע הנערך בשת"פ עם מוא"ז מטה בנימין ומתנדבי 'איחוד הצלה' מחולקים בכל יישובי בנימין מדבקות עם ציור של ילד בכיסא הבטיחות ובקשה 'אל תשאירו אותי ברכב – אפילו לא לרגע'.

מנחם לף סגן ראש סניף בנימין והאחראי על המבצע מספר: "התחלנו הבוקר את המבצע בכניסה לרמי לוי בשער בנימין, מקבלי המדבקות הודו למועצה ול'איחוד הצלה' על היוזמה והשת"פ המבורך למען התושבים, הרבה מאוד תושבים חזרו למרכז המסחרי בכדי לקבל מדבקות לרכבי הנכדים או השכנים, בימים הקרובים יוקמו עוד עמדות חלוקה ברחבי היישובים כאשר המטרה שכל תושב יקבל מדבקה".

יו"ר איחוד הצלה" זאב קשש אמר כי "מתנדבי איחוד הצלה יפעלו בימים הקרובים להפיץ את המדבקה בכל הארץ ולהסביר להורים היכן כדאי להדביקה. אנחנו מאמינים שהמדבקה תסייע ותזכיר להורים שילדם יושב מאחור ותמנע אסונות דומים לאלו אשר היינו עדים להם בשבועיים האחרונים". קשש הוסיף כי "בימים אלו בוחן הארגון שיתופי פעולה עם רשויות מקומיות נוספות שיסייעו להפיץ את המדבקה בתחומן".

צילומים: דוברות איחוד הצלה
8-צילום - דוברות איחוד הצלה

1-צילום - דוברות איחוד הצלה

2-צילום - דוברות איחוד הצלה

3-צילום - דוברות איחוד הצלה

4-צילום - דוברות איחוד הצלה

5-צילום - דוברות איחוד הצלה

6-צילום - דוברות איחוד הצלה

7-צילום - דוברות איחוד הצלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.