"אל תתייפייף בפני האו"ם" (וידאו)

הגר"מ מאזוז לביבי: אל תתייפייף בפני האו"ם, תגיד להם שקרנים גזלנים!צפו {הגר"מ מאזוז לביבי }

בשיחה שמסר מרן הגר"מ מאזוז בבית מדרשו במהלך החג, התייחס הרב להחלטת מחלקת המדע והתרבות של האו"ם 'אונסקו' בה שללה את הקשר והזיקה בין הר הבית ליהודים. בדבריו תקף הרב בחריפות רבה את הארגון ואת החלטתו.

הגר"מ מאזוז לביבי: אל תתייפייף בפני האו"ם, תגיד להם שקרנים גזלנים!

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום רביעי, 19 באוקטובר 2016

 

"איך נסתום את פיות המקטרגים, ערבה דומה לשפתים, כשאתה חובט את הערבה, השפתים שמדברות על עם ישראל רע, שיסתמו. כל כלי יוצר עליך לא יצלח וכל לשון איתך למשפט תרשיעי, אז אנחנו חובטים כל השפתים שמדברים עלינו, מדברים באו"ם, באונסקו החמורים האלו אמרו ירושלים לא של היהודים, טוב הם החליטו לא של היהודים, אז של מי  של הערבים?!

 

הרב מאזוז המשיך ואמר, "פעם אמרו הערבים שבתורה- מה הם מבינים בספר תורה כמו תרנגול בפני אדם – בין קטע לקטע בתורה יש שם לבן, אמרו בלבן הזה כתוב משהו, כתוב שם שמו של מוחמד, אבו באכר, בן עלי, ובאו והיהודים האלו ומחקו מחקו, וזה כל הלבן הזה זה המחיקות האלו, שם היה כתוב הכל. ככה הם טוענים! בא הרמב"ם והזים את הדבר הזה, והביא הוכחה נפלאה, באיגרת תימן הוא אומר: הם טוענים שאנחנו מחקנו, אבל התורה תורגמה 1000 שנה לפני שעמד האיסלם תורגמה ליוונית, ואין שום הבדל, התורה נפוצה בכל העולם, ואין שום הבדל בין עדה לעדה, אפילו בין קמץ חטוף לשורוק, כולם אותו דבר אין מי ששינה משהו, עכשיו אתם אומרים שאנחנו החלפנו בה, מחקנו בה, שינינו בה?! לא עשינו כלום!

 
אותה תשובה אליהם, אתם אומרים של מי של הערבים?! חיפשו ומצאו בתנ"ך מוזכרת 'ירושלים' מופיעה 656 סימן לדבר לחפש את ירושלים ב'נרות' (656) ואילו בקוראן לא מופיעה אפילו פעם אחת, אז מה לכם ולירושלים. בית המקדש לא היה?! הנה בתנ"ך כתוב בית ראשון, בית שני, נבואת יחזקאל גם על לעתיד לבוא, והתנ"ך הנוצרים מאמינים בו, אלא מה הארגון הזה אונסקו רשע מרושע, רוצה לכפות על האמת פסכתר.
 

לסיום קרא הרב מזוז לנתניהו, "התורה אומרת אל תפחדו מאונסקו, אל תפחדו מהאו"ם, משה רבנו אומר " לא תיראום" אל תירא – מהאו"ם, כי ה' אלוקיכם הוא הנלחם לכם, יתן להם מכות כהנה וכהנה עד שישתקו הכלבים האלו! כמה עולה 'אונסקו' (223), כמה עולה 'הנלחם לכם' (223)  לא תיראום תצפצפו עליהם, כי ה' נלחם לכם באונסקו, ילכו לעזאזל. אל תפחדו מהם, לא צריך שביבי יתייפייף בפניהם, לא! לומר להם אתם גזלנים אתם שקרנים, יום אחד יגיע עליהם מכה שלא יקומו ממנה."

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.