"אל תתקרבו לגדר": צה"ל הטיל פשקווילים ברצועה

לפני מספר דקות הטיל צה"ל באמצעות מטוסים כרוזים ברחבי רצועת עזה המזהירים מפני מהתקרבות לגדר, פגיעה בה ומניסיונות לבצע טרור כנגד אזרחי ישראל וכוחות הבטחון.

לפני מספר דקות הטיל צה"ל באמצעות מטוסים כרוזים ברחבי רצועת עזה המזהירים מפני מהתקרבות לגדר, פגיעה בה ומניסיונות לבצע טרור כנגד אזרחי ישראל וכוחות הבטחון .בצה"ל חוששים מפני הפרות סדר שיביאו את צלפי צהל לירי באש חיה נגד המפגינים. בחמאס איימו כי ישראל תתוקף באם יירשמו מספר הרוגים בתקריות מחר

צה"ל שב ומזהיר את תושבי עזה מלהתקרב לגדר ולשמש כלי בידי חמאס, כפי שקרה בהפרות הסדר האלימות בשבועות האחרונים. צה"ל ערוך ומוכן לתרחישים רבים ונחוש להגן על תושבי ישראל וריבונותה.

בפשקוויל שפוזר ברצועה נכתב כך: תושבי רצועת עזה! השלום עליכם,

"שישוב עליכם חודש רמדאן בברכה". אדם נבון, הוא אדם שלוקח בחשבון מראש את תוצאות מעשיו ומכריע לטובת המעשה שתועלתו עולה על נזקו. אם תשקלו זאת בעניין ההתקרבות לגדר או חציית הגדר, תגיעו למסקנה שמעשה זה לא כדאי ואף מזיק.

לכן, למען תועלתכם, עדיף לכם שלא לקחת חלק בהפגנות האלימות על הגדר, לא לחצות אותה, ולא לתת לחמאס להפוך אתכם לכלי שרת לאינטרסים הצרים שלו. מאחורי אינטרסים אלה עומדת איראן השיעית אשר שמה לה למטרה להבעיר את האזור למען האינטרסים הדתיים והעדתיים שלה.

ראוי לכם שלא לאפשר לחמאס להפוך אתכם לבני ערובה בידיו, כדי שהוא ירוויח הון פוליטי על חשבון טובתם ועתידם של תושבי עזה בכלל והצעירים בפרט.

כדי למנוע תוצאות מזיקות – אנחנו קוראים לכם לא לקחת חלק בהפגנות ובאנרכיה ולא להעמיד עצמכם בסכנה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.