בנט: "אם הוא פונה לאו"ם, אני קונה לו כרטיס טיסה"

בנט בהרמת כוסית של הבית היהודי: אם אבו מאזן רוצה ללכת לאום- אני אקנה לו כרטיס טיסה

הערב נערכה כנס הרמת כוסית אזורית של פעילי הבית היהודי במרכז בהשתתפות יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, בהמשך לכנסים אזוריים שנערכו בצפון ובדרום. בדבריו הוא התייחס לנושא המדיני שעל הפרק – פניית הרשות הפלסטינית לאו"ם.

"אנחנו עכשיו בשעות די דרמטיות בשדה המדיני", אמר. "לפני שבועיים אבו מאזן אמר: 'לעולם לא אסכים לדבר על הכרה במדינת ישראל כמדינה יהודית'. הרבה טוענים: 'מה זה משנה, אני צריך שהוא יגדיר אותי?' ברור שאנחנו לא צריכים שהוא יגדיר. הוא לא מגדיר כלום. אבל המשמעות היא שהוא רוצה קודם את מדינת פלסטין בכיס אחד ואז הוא רוצה לאותת שהוא האדון והמנהיג של ערביי ישראל ואז מתחיל המאבק על ישראל הקטנה בתוך הקו הירוק".

לדברי בנט, "אבו מאזן מצא שיטה: אם לא תתנו לי דברים – אפסיק לדבר איתכם, אלך לאו"ם. מפה אנחנו אומרים: לך לאו"ם – אני אקנה לך כרטיס טיסה. מה שיחבל לך באו"ם זה תביעה משפטית אישית על ביצוע פשעי מלחמה. אבו מאזן מממן מכספי מסי הרש"פ כל חודש פעילות חבלנית מעזה. ברגע זה הוא מממן פנסיות לרוצחים פלסטיניים. הוא מדבר על פניה להאג. אדם שיש לו חמאה טרוריסטית על הראש שלא יצא החוצה לחום של 40 מעלות, כי זה יתפוצץ לו בפנים".

"כרגע אנחנו פועלים לייצר חבילה וקואליציה של פעולות וארגונים שאם אכן הפניה לא תבוטל – מעבר לכל הסנקציות, גם בשדה הבינלאומי כל הנהגת הרשפ תהיה על הכוונת הבינלאומית והמשפטית והמדינית של ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.