"אם הייתי יודע שלפיד בא, לא הייתי מגיע"(וידאו)

השר ליצמן שדיבר הערב באירוע הצדעה לזק"א בעיר פתח תקווה אמר: "אם הייתי יודע שלפיד בא לא הייתי מגיע". לפיד שדיבר לפניו בכנס ללא נוכחותו של ליצמן אמר: "אני יכול להיות כאן כי ליצמן עוד לא הגיע". {ליצמן לא סולח}

בעוד יו"ר 'יש עתיד' מתקרב לציבור החרדי, יו"ר סיעת 'יהדות התורה' ח"כ יעקב ליצמן מצהיר כי אינו מעוניין בהתקרבותו של לפיד ואף לא טורח להשיב לו באמירת שלום במסדרונות הכנסת.

השר ליצמן שדיבר הערב באירוע הצדעה לזק"א בעיר פתח תקווה אמר: "אם הייתי יודע שלפיד בא לא הייתי מגיע". לפיד שדיבר לפניו בכנס ללא נוכחותו של ליצמן אמר: "אני יכול להיות כאן כי ליצמן עוד לא הגיע".

https://vimeo.com/159119846

באותה עת שהה ליצמן בחתונת בית צאנז בנתניה, בנאומו תקף ליצמן את לפיד: "פתאום יש לו זמן לזק"א? אחרי שהשפיל ופגע בנו הוא מתלונן שאני לא מדבר איתו".

בעבר אמר ליצמן בראיון לתקשורת: "אני לא דיברתי אתו מאז שהוא נבחר לכנס ולא מתכוון לדבר אתו, מעולם לא דיברתי אתו ולו מילה אחת. הוא אומר שהוא לא שונא חרדיםכי הוא רוצה להיכנס לקואליציה". אמר ליצמן.

ליצמן נשאל האם הם רואים ביאיר לפיד כ'טמא' והשיב בחיוב. "בן אדם ששבר לי ידיים ורגליים הוא הרביץ לי הוא אשפז אותי שפך את דמי הוא השפיל אותי, אתה רוצה שאני אדבר אתו"?!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.