אם המחבלת: "הסכין בשביל הסלט"(וידאו)

נסיון הדקירה אתמול בראש העין: אמה של המחבלת טוענת היום שבתה לא התכוונה לבצע פיגוע – לדבריה, האירוע קשור לריב שהיה לה עם מישהו בזירה. במשטרה דוחים את הגרסה הזו מתעקשים כי מדובר בפיגוע טרור {היתממות}

נסיון הדקירה אתמול בראש העין: אמה של המחבלת טוענת היום שבתה לא התכוונה לבצע פיגוע – לדבריה, האירוע קשור לריב שהיה לה עם מישהו בזירה. במשטרה דוחים את הגרסה הזו מתעקשים כי מדובר בפיגוע טרור.

האם, המתגוררת בשכונת הבדואים בכפר קאסם, אמרה לערוץ 2 כי בתה "עושה דיאטה. כל הזמן יש בתיק שלה פירות וסכין לחתוך את הפירות, לעשות סלט".

"מה קרה לה בדרך? מי דיבר איתה בדרך? את זה אנחנו לא יודעים עד עכשיו", הבהירה האם. "חס וחלילה פיגוע. אנחנו לא בשטחים, אנחנו חיים בארץ, איך אני אבגוד במדינה? אתה יודע כמה פעמים אמרה לי 'אמא, אני אוהבת לחיות עם יהודים, יותר טוב מערבים'?".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לחתוך סלט? בשביל זה הסכין? איזו שקרנית – היא חשבה שלא נעלה על זה? הרי מי מאיתנו משתמש בסכינים בשביל סלט – מה , כבר אין קולפנים? ולמה לה לחתוך סלט בכלל? הרי יש סלטים מוכנים בחנויות – חחחחחחחחחחח………. בכלל – הסכין הזה חותך לדעתה? טוב שהיא לא קנתה במקום זה סכין מפלסטיק עם שיניים – חחחחח….. טוב , ברצינות – שפעם אחת האויבים שלנו יפסיקו ככה לזלזל באינטליגנציה שלנו.

    אוראור |
    הגב
  2. לאתר שפונה לציבור החרדי, שימו לב לא להציג חדשות על מעשים מגונים וכדו' מאתר "קשת" אני שוקל לעזוב לגמרי את האתר הזה בגלל הפאשלות האלו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב