"אם חוק הגיוס יעבור – לא נתייצב"

ראשי הישיבות הספרדים בכנס: אם חוק הגיוס של ליברמן יעבור נחתום על מכתב שלא להתייצב בלשכות הגיוס

הערב התקיים כינוס בראשות ראשי הישיבות הספרדים שדנו על תזכיר "חוק הגיוס החדש". הכינוס מתקיים באולם ברחוב יוסף בן מתתיהו בירושלים.

בכינוס ראשי הישיבות על חוק הגיוס השתתפו בין השאר: הגאון רבי משה צדקה, הגאון רבי יהודה כהן, הגאון רבי אליהו טופיק ועוד.

ר"י יקירי ירושלים הגר"י כהן אמר בכינוס: "בשביל לגייס בחורים שנמצאים ברחוב לא צריכים חוק. החוק נועד לגייס את אלה שנמצאים בהיכלי הישיבות. אני מתכונן ליום שיקחו את ראשי הישיבות לכלא. אל תופתעו".

בין ההחלטות כנס ראשי הישיבות הספרדים: "אם חוק הגיוס של ליברמן יעבור נחתום על מכתב שלא להתייצב בלשכות הגיוס".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם לפיד בעד החוק - אנחנו החרדים לדבר ד' נגד החוק הרע הזה: אין צורך להתעמק ולחפש סעיפים אלו טובים לנו ואלו מסוכנים מספיק שהרשע יאיר לפיד הצהיר כי הוא בעד החוק הזה, וכי זה מספק אותו, זה כבר לא יכול לספק אותנו, מפני שמטרתו ברורה שמה שיותר בחורי ישיבות יילכו לצבא השמד והזימה, ואם לפיד איך שהוא רואה את החוק ככה זה יהיה, אנחנו יכולים להגיע למסקנה כי החוק לא טוב לבני ישיבות, החוק "רע" מאוד לחרדים, ורק טוב לשטן ולחכי"ם חרדים שמקבלים כסף עבורו וכו'.

    אם לפיד בעד החוק – אנחנו החרדים לדבר ד' נגד החוק הרע הזה: אין צורך להתעמק ולחפש סעיפים אלו טובים לנו ואלו מסוכנים מספיק שהרשע יאיר לפיד הצהיר כי הוא בעד החוק הזה, וכי זה מספק אותו, זה כבר לא יכול לספק אותנו, מפני שמטרתו ברורה שמה שיותר בחורי ישיבות יילכו לצבא השמד והזימה, ואם לפיד איך שהוא רואה את החוק ככה זה יהיה, אנחנו יכולים להגיע למסקנה כי החוק לא טוב לבני ישיבות, החוק "רע" מאוד לחרדים, ורק טוב לשטן ולחכי"ם חרדים שמקבלים כסף עבורו וכו'.

    אם לפיד בעד החוק אנחנו נגד |
    הגב