"אם טראמפ ונתניהו יאבדו את העשתונות תהיה מלחמה כוללת"

"לא נראה שהמשבר יתפתח לעימות ישיר בין ארה"ב לרוסיה או למלחמה כוללת", הגיב סגנו של מנהיג הארגון חסן נסראללה בראיון לעיתון בלבנון

לאחר שנשיא ארה"ב הודיע אתמול כי טרם התקבלה החלטה בעניין התקיפה הצפויה בסוריה, היום (שישי) חיזבאללה מנסה להרגיע את רוחות המלחמה ומשדר מסר מפייס. "לא נראה שהמשבר יתפתח לעימות ישיר בין ארה"ב לרוסיה או למלחמה כוללת", הגיב סגנו של מנהיג הארגון חסן נסראללה בראיון לעיתון בלבנון.

"הכיוון לא הולך לעבר למלחמה כוללת, אלא אם כן טראמפ ונתניהו יאבדו לגמרי את העשתונות", אמר אותו בכיר בריאיון לעיתון לבנוני. "אם תהיה מתקפה בסוריה היא תהיה מוגבלת, והתגובה תישאר בתחומי סוריה".

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נפגש אמש בחדר הקבינט עם היועצים לביטחון לאומי שם הסתיימה הפגישה ללא תוצאות. "הממשל האמריקני ממשיך לאסוף מודיעין ולבצע שיחות עם בני בריתו", מסר.

ראש ממשלת בריטניה, תרזה מיי קיימה אף היא ישיבה בנושא "הקבינט הסכים כי יש צורך לנקוט בפעולה כדי להפחית את המצוקה האנושית ולהרתיע את משטר אסד משימוש בנשק כימי בעתיד", נמסר מלשכת מיי. "ראש הממשלה תמשיך לעבוד עם בנות הברית ארה"ב וצרפת כדי לתאם תגובה בינלאומית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.