גורמים בש"ס: אם ישי לא יקבל את מרותו של דרעי הוא יודח – צפו בוידאו

ביום שאחרי ברחוב הקבלן מדברים בעיקר על מרן וגדולתו.  בסביבתו של דרעי אומרים לערוץ 10  כי ישי היה היחיד שעד היום לא קיבל את מרותו, ובכירים הבהירו היום כי "אם עד עכשיו הוא לא הסכים לעשות זאת, הרי שאם ישי ימשיך לא לקבל את מרות דרעי – הוא ימצא עצמו מורחק מש"ס יותר ויותר ככל שהזמן יחלוף".

כעת נראה כי לאחר פטירתו של מרן הקרבות הפנימיים בין שר הפנים לשעבר לדרעי יילכו ויתעצמו כבר בעתיד הקרוב

בש"ס מדברים היום  על הרחבה של מועצת חכמי התורה –  לשם כך נפגש דרעי עם חבר המועצה, הרב שלום כהן, שכרגע מהווה ביחד איתו הסמכות הרוחנית העליונה.

בתו של הרב עובדיה, עדינה בר שלום, עם המהדורה המרכזית של חדשות 10 והתייחסה למאות האלפים שליוו את הרב בדרכו האחרונה. "זה לא הפתיע אותי", היא אמרה, "את האבא לאבא הרגשתי כל חיי, הוא אהב את עם ישראל, ועם ישראל החזיר לו אהבה".

על  עתידה של ש"ס אמרה בתו של הרב: "אבי לא ירש את התפקיד שלו. הוא בנה אותו. לא היה בדור שעבר אדם כמוהו, אני לא רואה בדור שלנו אדם כמוהו, וגם בדור הבא לא יהיה אדם כמוהו. לא כל יום קם לעם ישראל מנהיג כזה".

על הביקורת שהשמיעו אחיה הרב דוד יוסף  נגד ראש הממשלה, על הגיוס אמרה בר שלום: "הם לא הביעו ביקורת, אלא ביקשו לקיים את רצונו של אבי. עולם התורה יקר לנו מאוד, הוא ההמשכיות של עם ישראל. זה היה המקום הנכון להביע את זה, גם בזמן אבל".

נדב אייל חושף – באדיבות ערוץ 10

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הוא יודע מי חתרן באמת! מי לא מוכן ״פתאום״ לקבל דעת תורה. מרן מרן ומרן אבל כשאני לא יושב ראש…..

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. תיראו בסרט איך אריה עוקב אחרי אלי הוא מפחד כי הוא יודע את מי מרן אהב באמת

    אוהב את מרן |
    הגב