"אם לא אנצח, יהיו מהומות"

דונלד טראמפ הזהיר היום (רביעי) בריאיון לרשת CNN כי אם הוא לא יהיה המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, יתעוררו מהומות. { טרמאפ מזהיר}

המועמד שהצליח להביס את כל יריבו בפריימריז במפלגה הרפובליקנית לא מוכן לקבל אפשרות של הפסד:

דונלד טראמפ אמר היום (רביעי) בריאיון לרשת CNN כי אם הוא לא יהיה המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, יתעוררו מהומות.

בריאיון הוא הבהיר כי הוא בטוח שיקבל מספיק צירים על מנת שיוכרז כמנצח בפריימריז ולהפוך לנציג המפלגה הרפובליקנית במירוץ לנשיאות. אלא שטרמאפ מזהיר מפני תסיסה אם לא יהיה כך.

"אני לא חושב שאפשר לומר שזה לא בטוח שאנחנו מנצחים", אמר טראמפ ל-CNN. "אני חושב שעלולות להתעורר מהומות. אני מייצג מיליונים רבים, רבים, של בני אדם".

טראמפ קתף בראיון את הילרי קלינטון שתתמודד מטעם המפלגה הדמוקרטית לנשיאות. "היא בושה למדינה שלנו", אמר טראמפ. "אני בטוח שיהיה לנו מירוץ קשוח, וכך גם לה, אבל בסופו של דבר למצביעים נמאס ממדינה שלא מסוגלת אפילו להביס את דאע"ש".

לפנות בוקר,  רשם טראמפ ניצחונות במספר מדינות, ובראשן פלורידה ואוהיו. טראמפ גרף את כל הקופה בפלורידה, ובכך הוביל לפרישתו של הסנאטור מרקו רוביו מהמירוץ לנשיאות.

לאחר שגרף 20 ניצחונות טראמפ העלה את מספר הצירים הכולל שלו ל-621..

"העיתונאים לא מצליחים לעשות את המתמטיקה כדי להבין את היתרון שלנו", אמר טראמפ עם קבלת התוצאות. "אנחנו הסיפור הטוב ביותר, כותבים עלינו בכל העולם. כולם נמשכים אלינו – גם דמוקרטים וגם שמרנים וגם אנשים שלא הצביעו אף פעם. אנחנו נמשיך לנצח, לנצח ולנצח – למען אמריקה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.