"אם לא יהיו מספיק אוטובוסים זו תהיה אם כל הקריסות"

בישיבת היערכות לל"ג בעומר התריע ח"כ מוזס מפני קריסת מערך התחבורה הציבורית למירון, "אני 65 שנה כאן, עשו לי כאן חלקה. מירון משתדרגת משנה לשנה בזכות המאמצים הרבים של כולם. אבל התחבורה קורסת בכל פעם מחדש"

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ מנחם אליעזר מוזס סייר היום עם שר התיירות במירון לקראת ארועי ל"ג בעומר. בסיור השתתפו נציגי כל הגופים והמשרדים הרלוונטיים: תיירות, תחבורה, משרטה, מקומות הקדושים, משרד הבריאות, מועצה אזורית וכו.

השר עוזי לנדאו עבר עם הנוכחים על הנושאים השונים וברר מה הם הבעיות שנותרו פתוחות. התשובות שניתנו במקום
מצביעות על היערכות טובה ומוכנות השטח.

כשהגיעו לדון בנושא התחבורה אמר ח"כ מוזס:

שוינגר, דרעי, אדרי, ואם מרדכי הלפרין מרוצה זה בכלל משהו.. האתר נראה נהדר לעומת שנים עברו. אני רוצה להתייחס לשינוי בנושא התנועה. לפני שבע שנים היתה קריסה כי עלו אלפי מכוניות עם רשיונות עליה להר. ביטלו את הרשיונות והכינו חניונים לרכבים הפרטיים (שמהם נסעו למירון בשאטלים). נוצר מצב שהחניונים התמלאו לחלוטין. עכשיו החליטו שלא תותר הנסיעה לאיזור ברכבים פרטיים בכלל אלא בתחבורה ציבורית. זה בסדר. אבל צריך לדאוג שתהיה תחבורה ציבורית בשפע. כמו לכותל בחול המועד".

מוזס הוסיף: "הבעיה כיום היא המחסור באוטובוסים בשל קיום הלימודים ביום ל"ג בעומר השנה. אתם מבטיחים לספק תחבורה ציבורית אך מנין יהיו לכם אוטובוסים? החברות אינן יכולות לספק אוטובוסים! אם לא יהיו מספיק אוטובוסים זו תהיה אם כל הקריסות. עד להסדרת הענין כלל ענין מערך התחבורה תולה על בלימה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תגובת אגד: "לא ידענו שיגיע כזה קהל רב", ובכלל-"לא ידענו שיש היום משהו מיוחד…"
    התגובה כבר מוכנה במערכות העיתונים השונות,
    העתק הדבק-כל שנה

    גיבור על חלשים |
    הגב