הורי אייל יפרח מבקשים בדמעות: "הלב קרוע ושבור, אבל מלא באמונה, אנא המשיכו בתפילות" (וידאו)

אמו של הנער החטוף אייל יפרח מדברת לאחר שלוש יממות מאירוע החטיפה,  לראשונה לתקשורת: "הלב שלנו קרוע ושבור, אבל מאמין". אח"כ מסרה מסר לבנה האהוב: "איילי שלנו, אנחנו אוהבים אותך", וגם ביקשה: "תחזק חזק את גיל-עד ונפתלי, אתה חזק בשבילם ובשביל כולנו". צפו בדבריה המרגשים

האם הכואבת שלחה ברכת תודה לכל עם המתפללים לשלום החטופים:"עם ישראל שלנו, אנחנו אוהבים אתכם, מכל הלב, מרגישים את הלב החם שלכם עד לתוככי ליבנו ואז זה עובר גם לילדים שלנו, זה מה שנותן לנו את הכוח, בזכות התפילות שלכם, עם ישראל שלנו, כולנו חזקים".

"איילי שלנו, אנחנו אוהבים אותך, עם ישראל מתפלל עליך – תראה איזה יופי של עם. תחבק חזק את גיל-עד ונפתלי, אתה חזק בשבילם ובשביל כולנו". יפרח הביעה תקווה שבנה ושני הנעדרים הנוספים ישובו במהרה ובשלום: "הלב שלנו קרוע ושבור, הלב מאמין שאתם תחזרו הביתה בשלום בריאים ושלמים. אנחנו רוצים לחבק אותך בשתי ידינו חזק חזק, תחזרו הביתה בשלום. תודה לכל עם ישראל, אנחנו אוהבים אותכם מאוד".

גם בעלה, אורי יפרח, ביקש להמשיך להתפלל תוך שהוא מביע את זאת שזה הדבר היחיד שיעזור, התפילות לאלוקים: "אנחנו מאמינים שהאיחוד הגדול בעם מחזק את אייל, גיל-עד ונפתלי, הכוחות האלה מגיעים לילדים, ובזכות זה הם יעמדו חזק ואיתן. אנחנו מאמינים בני מאמינים, אנחנו מאמינים שכל מה שהקודש ברוך הוא עושה הכל לטובה".

צפו בדבריהם:

[alooma ref="horim_atar_synqs_vtr2_n20140616_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.