אמו של הפעוט שנשכח: "הקב"ה מחק לו את הזיכרון – קיבלנו פיקדון משמיים" (הקלטה)

הודיה וינגוט, אמו של הפעוט שנשכח ברכב באשדוד העניקה ראיון לניב רסקין בגלי צה"ל בו היא הביעה את תחושתיה הקשות שמלווים אותה מאז האסון הכבד, "הילדים שלי זה החיים שלי – קיבלנו פיקדון משמיים". האזינו לראיון המלא

ראיון קורע לב: הודיה וינגוט, אמו של הפעוט שנשכח ברכב באשדוד העניקה ראיון לניב רסקין בגלי צה"ל בו היא הביעה את תחושתיה הקשות שמלווים אותה מאז האסון הכבד.

האזינו לראיון המלא

: לא חושבת שאפשר לעכל את זה בחיים", אמרה האם, "כל דקה מחדש אני מדמיינת שהוא אולי נמצא אצל מישהי, אצל בייביסיטר ושהוא עוד מעט לחזור, אבל זה לא קורה זה באמת קשה".

"אין לו מקום להאשים את עצמו, הוא אדם מאוד אחראי", אמרה האם וסיפרה כי  השומר בכניסה לגן בעצמו אמר שהוא כל בוקר רואה איך הוא חוגר את הילדים ואיך הוא לוקח אותם בשמחה לגן והוא אומר שזה פשוט לא נתפס".

הודיה מספרת כי בעת המקרה היא הייתה בבית בניגוד לכל השמועות כי יצאה לבלות,"אני הייתי בבית, הוא עלה רק לקחת משהו לרדת חזרה, הוא היה צריך לעשות סידורים הוא פשוט עלה ואמר "אני אנוח חצי שעה" ונרדם לשלוש שעות", סיפרה בקול נרגשץ. "כשהוא ירד ב-12 חזרה לעבודה כבר מרחוק, מהכניסה לבניין הוא קולט את הילד ישן שם באוטו".

"החיים שלי זה הילדים שלי אני לא מצליחה לראות את עצמי בלעדיהם", אמרה, "אני לא יודעת מאיפה לתפוס את הכוח מאיפה להרים את עצמי. שום דבר בחיים לא חשוב חוץ מהילדים, אבל מצד שני  יש מקרים שזה לא בשליטתנו יש מישהו למעלה, הוא מביא ומחליט מתי הוא לוקח".

"אני בטוחה שכל ההורים דואגים לילדים שלהם, שהם רוצים שהילדים שלהם יגיעו בשלום הביתה. שכל הורה שומר הכי טוב על הילדים שלו אני בטוחה שהוא אוהב את הילד שלו אהבת נפש, אבל יש דברים שלא בשליטתנו ולא בידיים שלנו כי בעלי כל מי שיעיד הוא בן אדם אחראי והוא אובססיבי לילדים".

לסיכום אמרה אודיה כי "אין נחמה בעוד ילדים, "גם אם יהיה עוד עשרה ילדים הוא תמיד יהיה שם ותמיד תהיה הפינה שלו זה תמיד יהיה הכאב הכי גדול, אני צריכה להיות חזקה בשביל כל הילדים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.