אמו של התינוק שנרצח: "מודה לה' על הכוחות"

שירה איש-רן ובעלה עמיחי, שנפצעו בפיגוע בעפרה בשבוע שעבר ואיבדו את בנם התינוק, דיברו היום (ראשון) עם כלי התקשורת

שירה איש-רן ובעלה עמיחי, שנפצעו בפיגוע בעפרה בשבוע שעבר ואיבדו את בנם התינוק, דיברו היום (ראשון) עם כלי התקשורת. "התינוק שלנו הצליח לעשות בשלושת הימים הקצרים שהוא חי את מה שרוב האנשים לא מצליחים לעשות כל החיים שלהם – הוא פשוט איחד אותנו", אמר האב הנרגש על בנו המנוח, עמיעד-ישראל ז"ל..


שירה, שנפצעה קשה ואיבדה את התינוק אמרה כי: "בזכות אלו ששמרו עליי בהכרה, אנחנו זוכרים את כל מה שהיה מהרגע הראשון עד לחדר הניתוח".

"אין לי מילים לתאר כמה תמיכה נפשית ופיזית הם נותנים לו. תודה מיוחדת לפרמדיקים שהיו איתנו באמבולנס – בזכותם אני חיה".

שירה הודתה לקדוש ברוך הוא – "הניסים האלה והכוחות שאנו מקבלים מעם ישראל זה ממנו ורציתי להגיד תודה על זה". אימו של התינוק שנפטר בגיל שלושה ימים הוסיפה: "אני מרגישה שעם ישראל תומך בי נפשית ומחזק אותנו בכול התפילות והתודות והאיחולים ועם ישראל מחזק אותי גם פיזית".

בעלה עמיחי אמר לכלי התקשורת: "שירה הייתה בהכרה עד חדר ניתוח, אמרו לי אחרי זה שהיא תהיה מעורפלת ולא תדע ואולי לא תזכור מהתקופה שבין לבין. רצינו להגיד תודה לקדוש ברוך הוא שעשה לנו ניסים, שבזכותו אנחנו יושבים כאן היום ובעזרת השם אשתי תוכל ללכת. רצינו להגיד תודה להורים שלנו ולמשפחות שלנו, שליוו ומלווים אותנו עם נתינה עצומה, לא עוזבים, פשוט שואלים כל הזמן מה עוד אפשר לעשות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.