אמו של נחמן: "תודה לה' על הצלת נתן" (וידאו)

אמש מאות ליוו את נחמן עתיה, שנרצח גם הוא בבית שכניו על ידי הרוצח המתועב למרות שניסה להמלט ממנו. צפו בדברי האמונה והעוצמה של האם השכולה "בננו הניצול לא יחטא לעולם, תודה לה' על שהצלת לנו את נתן". {מצמרר }

המקרה שמזעזע את המושבה מגדל: אמש הובאו למנוחות דור כרסנטי, ושני ילדיה הפעוטות- בנימין, ויוסף, בני שמונה-חודשים, ושנתיים, שנרצחו בידי אבי המשפחה שחזר בתשובה כמה חודשים קודם. מאות ליוו את נחמן עתיה, שנרצח גם הוא בבית שכניו על ידי הרוצח המתועב.

עדיין לא ברור מה גרם לאב לעשות את הטבח האכזרי. מתחילת השנה נרצחו שבעה ילדים בידי אחד מהוריהם. צפו בכתבה של רובי המרשלג כתב הערוץ הראשון בצפון.

"נחמן אתה היית צדיק. היום אני מבין שנפלה בחלקי זכות להיות אבא שלך, וכמו תמיד אפשר להעריך את זה רק אחרי שנפרדים", ספד לו אביו, ישראל.

"נחמן הצדיק, אני צריך להספיד אותך שלא כדרכו של עולם", הוסיף האב. "אם נפרדנו ממך ככה, כנראה שאתה צדיק גדול מאוד. אני יודע שעכשיו אתה שמח. אנא ממך תתפלל עלינו ובפרט על נתן, שנמשיך לחיות חיים בריאים בגוף ונפש, שנוכל לעמוד בניסיון הקשה הזה"

אמם של נתן ונחמן ז"ל, סיפרה היום עם שחרורו של נתן מבית החולים כי החשוד ברצח אהב את ילדיה והזמין אותם אליו כמה פעמים: "לא היה שום דבר מחשיד".

"הוא צדיק, עכשיו הוא יהיה עם כל המלאכים. ילד טוב יישאר צדיק לנצח. לא חטא ולא יחטא לעולם", אמרה האם מוקדם יותר על בנה שנרצח. "תאהבו את הילדים שלכם ותשקיעו בהם. לא האמנתי שלנו זה יקרה. צריך להתמקד בתכלית ולהבין למה באנו לעולם הזה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האמא של הנרצח חזקה מאוד אשריה ואשרי חלקה. שלא תראה עוד צער ויהיה בלבבה שמחה אמן.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב