אמנון אברמוביץ: "ארו יודע על ביבי יותר משרה"

בראיון לגלי צה"ל ניתחו הפרשנים הבכירים את ההתפתחויות בפרשת החקירות של ראש הממשלה

הפרשנים רביב דרוקר ואמנון אברמוביץ' העניקו ראיון לגלי צה"ל בו ניתחו את ההתפתחויות בפרשת החקירות של ראש הממשלה. "נתניהו הוא ראש הממשלה הראשון בישראל שנחקר באזהרה על תקופת כהונתו כראש ממשלה", טען אברמוביץ', שסבור כי החשוד מוכר למשטרה." רהמ לא עשה שום דבר משמעותי למדינה ב-10 שנים האחרונות", התריס הפרשן הפוליטי.

הפרשן של ערוץ 2 התייחס לתפנית בפרשה לאחר שארי הרו הסכים להיות עד מדינה  "למעשה ישנם חידושים מעטים. המשטרה אמרה כבר לפני חודשים ארוכים שתמליץ להעמיד לדין את נתניהו. ארו זה תפנית והוא יודע על ראש הממשלה יותר משרה והוא היה בקשר עם כל התורמים".

ואילו הפרשן רביב דרוקר  מערוץ 10 התייחס לארי הרו וטען : "פתאום יש בן אדם מהסביבה של נתניהו שיכול להעיד על דפוס. יש לך עד שיכול לספר איך זה מתבצע בדיוק" .

הפרשנים התייחס ללוחות הזמנים בחקירה והבהירו כי החקירה תתמשך: "הקצב שלנו בתקשורת איננו הקצב של מערכת המשפט וישנם הפרשי זמן אדירים. המשטרה המליצה להעמיד לראשונה את אולמרט ב-2008 והוא הורשע ב-2014", אמר אברמוביץ  כמו גם דרוקר שהדגיש: "לפני הרבעון האחרון של 2018 אנו לא צפויים למשהו דרמטי. אף אחד בקואליציה לא יזעזע. כל ראשי הקואליציה נמצאים בתפקיד חייהם".

"תיק 1000 זה תיק של טובות הנאה של 700 אלף שקל. מחפשים אינטרסים של נותני המתנות ודיווחנו בחודש שעבר שהם זוהו. לפי שעה 1000 זה התיק המוצק היחיד. תיק 3000 לא מגיע בינתיים לנתניהו", אמר אברמוביץ'.

דרוקר טוען כי לגבי פרשת 2000 לא יהיה כתב אישום: " אף פעם לא תירגמו בישראל יחסים בין מו"ל לפוליטיקאי למעשים פליליים. היועמ"ש לא יתגלח בפעם ראשונה על כתב אישום כזה על ראש ממשלה".

לסיכום אמר אברמוביץ' כי הוא "לא יודע לצפות את התנהגות הפוליטיקאים מהליכוד. נתניהו תמיד שם אינטרס פרטי משפחתי שלו על פני אינטרס המדינה. העניין יימשך עוד הרבה זמן".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.