אמנון לוי הוא הגרבוז של הבחירות הבאות • הטור של דב הלברטל

אני מכבד את אמנון לוי גם כאדם וגם כאיש תקשורת. אבל הפוסט שלו אתמול, בפנייתו לנטע ברזילי לבטל את האירוע החגיגי בכיכר רבין בגלל ההרוגים בעזה, זה מעשה גרבוז. אמנון לוי הוא הגרבוז של הבחירות הבאות, והוא כבר העביר לימין עוד כמה מנדטים

אני מכבד את אמנון לוי גם כאדם וגם כאיש תקשורת. אבל הפוסט שלו אתמול, בפנייתו לנטע בריזלי לבטל את האירוע החגיגי בכיכר רבין בגלל ההרוגים בעזה, זה מעשה גרבוז. אמנון לוי הוא הגרבוז של הבחירות הבאות, והוא כבר העביר לימין עוד כמה מנדטים.

לוי חייב להתנצל מיד, וללא שום תנאי. זה עדיין יכול לעזור, אם כי לא בקלות. לא קל בכלל להחזיר את הגלגל לאחור. כי לגופו של עניין, הרעיון שהוצג בפוסט מקומם, אפילו אותי שאני נמנה על אנשי המרכז שמאל.

הוא מקומם, כי יש בו נימה מתחשבת כלפי הטרוריסטים מהחמאס. הם נהרגו כי הם טרוריסטים ורוצים רק להרוג יהודים. כל היום הם חושבים איך לרצוח יהודים. פראי אדם. לכתוב פוסט שמתחשב ברגשותיהם של ההרוגים בעזה, כמעט עם נימה של סימפטיה, ועוד בשעה שחיילי צה"ל מסכנים את חייהם, זה יותר מסתם להיות איש שמאל.

וזה מה שכואב. אנשי השמאל הם האויבים הגדולים ביותר של הערכים שלהם. גם לי, אחרי פוסט כזה, מתחשק להצביע לימין. והרי הנימוק של לוי לא היה שחיילי צה"ל נלחמים, ולא ראוי בשעה זו לשמוח בכיכר. ואפילו אם זו הייתה הסיבה, אין לקבל את הטיעון. הנימוק היה – ההרוגים של החמאס. לא יאומן. הם באים להרוג יהודים, והיהודים צריכים להפסיק לחגוג כדי להתחשב ברגשותיהם.

גם טיעון שהשמיע לוי, כאילו במקורות נאמר בנפול אויבך על תשמח, אין לו כל מקום. החגיגות בכיכר היו ספונטניות. הן צפו מאליהן לאור ההצלחה הכבירה והחיבוק של מיליוני אירופאים את ישראל ואת הישראליות. לא היה לזה כל קשר למתרחש בעזה. וספונטניות כזו, לא ניתן לדחות במספר ימים. זה חייב להיות בסמיכות להגעתה ארצה.

חבל שכך זה עם השמאל. אין גבולות מוסריים. ראשת מרץ מחרימה את טקס חנוכת השגרירות. כאילו שהייתה חלק מהרשימה הערבית המשותפת. היא אוהבת יותר את הערבים מאשר היהודים. היא גם מגנה את חיילי צה"ל תוך כדי הקרבות. יוסי שריד רצה שילדי ישראל יקומו כל יום, ובמקום קריאת שמע, ידקלמו את שיריו של דרוויש, שקרא לאכול את בשרם של היהודים. אחר כך בא גרבוז. אחר כך בא אמנון לוי.

דווקא בגלל שאני מוקיר ומכבד את אמנון לוי כאיש, ואת הקריירה המכובדת שלו, אבקש שיקבל את עצתי. שיחזור בו מיד, ובלי אבל. כי אם הוא לא ינהג כך, כל מה שיזכרו ממנו זה רק את דבריו אתמול, שעוררו רעש וביקורת קשה מקיר אל קיר. לוי יהיה לגרבוז. בציוץ אחד, יאבד את כל עולמו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דיייייייי דיייייייי דייייי

  אני מבינה שאתם מכניסים אותו את הלברטל לכאן בשביל שיהיה מעניין בלאגן שלילי וכו

  אולי תעשו חשבון שאצלכם הוא התחנה האחרונה לאחר שבכל המקומות כנראה לא הביא תועלת גם ע"י בלאגן שלילי….

  מה שבטוח שאנחנו הגולשים מבטיחים לעזוב את האתר ברגע שמביאים בלוגים ו פוסטים של הלברטל לא מתאים לא רק מההיבט הדתי, קצת אינטליגנציה לאתר….

  שירה |
  הגב
 2. דב הלבר-'טרול' = חצרוני בלבוש דתי

  דב הלבר-'טרול'חצרוני בלבוש חרדי

  פושט'ער איד |
  הגב