אמנון לוי מציג: כמה דורשים בחורי "עטרת" ? צפו

הערב, לוי משחרר פרומו נוסף של התכנית שתשודר בראשון בערוץ 10 בו הוא מפרט את הדרישות של הבחורים, "ומקטלג" אותם לפי ישיבות – צפו

שידור הפרומו בו נראים בחורי ישיבת חברון "גבעת מרדכי" בירושלים מצהירים מול המצלמה על כך שהם דורשים 600 אלף שקל דירה – הביאה למבול של תגובות ברשת. חרדים רבים התחלחלו מול הנתונים הבלתי נתפסים -הדרישות המופקעות של בחורי הישיבות בארץ ישראל שדורשים מהורי הכלה מאות אלפי שקלים בעבור דירה שתרפד להם את החיים.

הערב, לוי משחרר פרומו נוסף של התכנית שתשודר בראשון בערוץ 10 בו הוא מפרט את הדרישות של הבחורים, "ומקטלג" אותם לפי ישיבות. בעטרת דורשים 500 אלף, ואילו במיר 250 אלף.

אחד מהבחורים מודה: "כל אחד מהבחורים בישיבות האלה מצפה מהורי אשתו לממן לו דירה ואחר כך הוא מצפה מאשתו לפרנס אותו כל חייו"

יש לציין כי אקטואליק כבר פרסם לפני כמה חודשים כתבה במגזין שעסקה בדרישות המפורזות של בחורי ישיבת חברון. בכתבה חשפו אז השדכניות את הנתונים שמוצגים בכתבה הנוכחית.

הצצה נדירה אל שוק החתנים החרדי שמרסק כלכלית משפחות

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמנון לוי לא יודע שיש בחורים שמבקשים דירה?

  אמר לי אבא של בחור ליטאי. יש לי בת בשידוכים ואני נותן דירה אבל אחריה יש לי 2 בחורים בישיבות ליטאיות ואני אקבל לשניהם דירה. וכן צריך לפרסם ולהלחם בזה. ללמוד מהחסידים שם כל צד נותן כמה עשרות אלפי שקלים בלבד. החסידים שגם להם יש בחורי חמד שממלאים את הישיבות (עברו הימים שבחורים ליטאים נחשבו לבחורים שלומדים יותר.היום הבחורים החסידיים לומדים לא פחות ומבלים פחות מהבחורים הליטאים.
  אגב גם הכוללים מפוצצים אברכים חסידיים
  צריך למחוק כבר את הסטיגמה של לימוד התורה שייך לליטאים בלבד.
  ולעומת זאת קיום מצוות התורה כלשונה, הרבה יותר שייכת לחסידים מאשר לליטאים.
  כמובן שזה בהכללה. בכל צד יש יוצאים מהכלל. בגדול – היום זה המצב

  תמי |
  הגב
 2. אבי רבינא תתבייש לך

  אבי רבינא תתבייש לך מה אתה משתף פעולה עם הגועל הזה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בושה

  די אם הכתבות המגעילות האלה
  איזה בושה לקטלג ישיבות לפי סכומים, אמנון לוי אנטישמי לחלוטין!!!!!
  די ללכלך על הציבור החרדי בשביל ריטיינג!
  מתארגנים על הגשת תביעה על הוצאת דיבה
  אתה לא יכול לעשות כתבה על עולם שאתה לא מכיר, בחורים מצויינים שיושבים ולומדים אחרי החתונה ולא יוצאים לעבוד ונשותיהם מוסרות נפש ללימוד התורה שלהם זה גאוותינו!!

  שמעון |
  הגב