אמסלם על החרדים: "לא שמעתי מהם כלום על חוק הגיוס"

יו"ר הקואליציה ח"כ דוד אמסלם התייחס בראיון לגלסנר בקול ברמה על עניין הקדמת הבחירות., ועל משבר חוק הגיוס

יו"ר הקואליציה ח"כ דוד אמסלם התייחס בראיון לגלסנר בקול ברמה על עניין הקדמת הבחירות. "יש הרבה ספקולציות, צריך להמתין עם העניין. אם יהיה שיתוף פעולה נגיע לפיתרון".

על משבר הגיוס שמאיים על הליכה לבחירות אמר אמסלם. "אני יו"ר הועדה שמטפלת בחוק הגיוס, אמרתי לליצמן, דרעי וגפני תסכמו ביניכם דברים ואני יכנס את הוועדה ונתקדם. מאז, לא שמעתי מהם כלום, אני לא עושה מעצמי ומהוועדה – צחוק. אחרי החגים כבר כאן ואין להם תשובות.

אמסלם הוסיף: "הכל תלוי בחרדים, אני לא נמצא בתפקיד על תקן מגשר בין הליטאים לחסידים. אם אין רוב חרדי למתווה הזה, אין מה לדבר בכלל".

על הורדת אחוז החסימה אמר אמסלם, "חד משמעית, אנחנו לא נקדם את הורדת אחוז החסימה אם כלל הסיעות לא יסכימו. חד משמעית, אנחנו לא נקדם את הורדת אחוז החסימה אם כלל הסיעות לא יסכימו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. משה ליאון מועמד הליטאים לראשות עירית ירושלים הכריז היום כי אם הוא יהיה ראש העיר מצעד התועבה יתקיים בירושלים ועל הגאון ר' חיים קנייבסקי שליט"א להשלים עם זה, דהיינו נכדו הטפש יענקושי קנייבסקי עתיד אדם ליתן דין לפני המקום, לעתיד לבא. יענקושי- דַּע, מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ, וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין…

    משה ליאון מועמד הליטאים לראשות עירית ירושלים הכריז היום כי אם הוא יהיה ראש העיר מצעד התועבה יתקיים בירושלים ועל הגאון ר' חיים קנייבסקי שליט"א להשלים עם זה, דהיינו נכדו הטפש יענקושי קנייבסקי עתיד אדם ליתן דין לפני המקום, לעתיד לבא. יענקושי- דַּע, מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ, וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב