אמסלם תקף את לפיד: "שטינקר קטן. בילית בבתי קפה בתל אביב"

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם תקף הערב במליאת הכנסת את חבר הכנסת יאיר לפיד בעקבות חשיפת המשטרה על כך שהוא ישמש עד מפתח בפרשה

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם תקף הערב במליאת הכנסת את חבר הכנסת יאיר לפיד בעקבות חשיפת המשטרה על כך שהוא ישמש עד מפתח בפרשה. "אתה שטינקר קטן", כינה אותו.

"אין שום דבר חדש", תקף אמסלם. "המטרה סומנה כבר לפני כשנתיים. נורו עשרות חיצים לעבר המטרה בתקווה שאחד מהם יגיע ליעד ולאחר שהפכו כל אבן, בכל פינה בעולם – המשטרה עשתה הכל כדי להשיג את המטרה. על פי הבנתי, מדובר בהליך לא לגיטימי שמסכן כל מדינה דמוקרטית בעולם. שלטון מחליפים במדינה דמוקרטית בקלפי ולא באמצעות הצבא או המשטרה.

באף מדינה דמוקרטית בעולם לא היו מעזים ולא מעלים על דעתם בשום אופן לזמן ראש ממשלה מכהן ולחקור אותו האם הוא קיבל בקבוקי יין, שוקלדים או סיגרים מחבר שלו.
עד אנה נבוא?"

מכאן, יו"ר הקואליציה ‏ח"כ דודי אמסלם עבר לתקוף את ‎יאיר לפיד במליאת הכנסת: "היית מתאגרף, היית יונית לוי, היית שחקן קולנוע. בילית בבתי קפה בתל אביב כשכולנו רצנו בג'בלאות וגדלנו בעיירות פיתוח, והערכים של יש עתיד זה להיות כתב בעיתון המחנה? חוצפה ועזות מצח"

גם השר ישראל כ״ץ גיבה את רה"מ: אני מחזק את ידיו של ראש הממשלה. יש לאפשר לראש הממשלה בנימין נתניהו להמשיך ולנהל את ענייניה החשובים של מדינת ישראל בתחומי הביטחון והעשייה, ולהמתין להחלטת היועץ המשפטי לממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.