"אמרתי תגמור אותו – ותוך שניה הוא בער"(וידאו)

בעקבות פנייתם של מספר כלי תקשורת, הותרו לפרסום הקטעים בהם משחזר יוסף חיים בן-דוד את הרצח המזעזע של מוחמד אבו חדיר {שחזור מחריד}

בעקבות פנייתם של מספר כלי תקשורת, הותרו לפרסום הקטעים בהם משחזר יוסף חיים בן-דוד את הרצח המזעזע של מוחמד אבו חדיר. צפו

כזכור, יוסף חיים בן דוד, תושב ירושלים כבן 30, הורשע ביום שלישי האחרון ברצח הנער הפלסטיני מוחמד אבו חדיר לפני קרוב לשנתיים. בית המשפט המחוזי בירושלים קבע כי בן דוד ביצע את הרצח על רקע לאומני, והוא צפוי להישלח למאסר עולם.

ההרשעה מגיעה לאחר תקופה ארוכה בה דן בית המשפט במצבו הנפשי של בן דוד, שלבסוף הוגדר ככשיר לעמוד לדין.

בפסק הדין קבעו השופטים כי בן דוד לא היה פסיכוטי בעת ביצוע העבירות הקשות, וכי הוא אחראי למעשיו ושלט בהם. הוא הורשע בעבירות רצח, חטיפה לשם רצח, תקיפה הגורמת חבלה, ועבירות נוספות.

הוריו של אבו-חדיר אמרו לאחר מתן פסק הדין: "ידענו שהוא לא משוגע והוא משקר לבית המשפט…כשרואים אותו זה קשה לנו. הדם שלנו נשרף כשרואים אותו. מספיק".

כזכור, מעשה הרצח בוצע ביולי 2014 בשיתוף שני קטינים, שכבר הורשעו ברצח וכבר נשלחו למאסר בפועל (קטין אחד ירצה מאסר עולם ועוד 3 שנים, וקטין אחר ירצה 21 שנות מאסר). על פי כתב האישום שהוביל להרשעות, השלושה הצטיידו בבקבוקים מלאים בדלק ונסעו לחטוף יחד את אבו חדיר, תושב שועפט שבמזרח ירושלים. בדרכם ליער חנקו אותו עד אובדן הכרה ובן דוד הכה בראשו באמצעות לום. לאחר מכן שפכו דלק על גופו של אבו חדיר והציתו אותו בעודו מחוסר הכרה. גופתו נמצאה מאוחר יותר בשטח היער.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.