השוטר תקף בחור חרדי: "אל תכאיב לילד" (וידאו)

ושוב אלימות חמורה של שוטרים נגד חרדים, המקרה התרחש אמש בישוב גבעת זאב, ויכוח בין שירותי הכיבוי לבחור בן 13 על הזזת מדורת ל"ג בעומר גרם לכך ששוטר התנפל על הבחור, ניסה לאזוק אותו ולמשוך אותו לניידת למעצר, ההורים התעמתו עם השוטר. צפו בתיעוד {נפנוף בגז מדמיע}

ושוב אלימות חמורה של שוטרים נגד חרדים, המקרה התרחש אמש בישוב גבעת זאב, ויכוח בין שירותי הכיבוי לבחור בן 13 על הזזת מדורת ל"ג בעומר גרם לכך ששוטר התנפל על הבחור ניסה לאזוק אותו ולמשוך אותו לניידת למעצר.

הורי הבחור לא ויתרו לשוטר, והחלו להתעמת עמו בכדי להוציא בכוח את הבחור מידיו של השוטר, תוך זעקות אימה של האמא, בשלב מסויים שלף השוטר גז מדמיע מכיסו ואיים שיתיז אותו עליהם.

לאחר כמה דקות הוזעקה תגבורת, הבחור עם הוריו נלקחו לתחנת המשטרה הקרובה ושם נחקרו ובשעת לילה מאוחרת שוחררו עם הילד.

צפו בסרטון

אמש בישוב גבעת זאב שוטר תוקף נער חרדי בן 13, זה מה שקורה שמגייסים כל אחד למשטרה.

‎Posted by ‎צעירי ש"ס אלעד‎ on‎ חמישי 26 מאי 2016

בעקבות הסרטון במשטרת ירושלים מוסרים בתגובה: בערב ל"ג בעומר הבחינו שוטרים בנער שמבעיר שדה קוצים באופן שמסכן את הסביבה. האש כובתה והשוטרים ביקשו מהנער להזדהות, אך הוא סירב והקים מהומה, כפי שניתן לראות בסרטון,

אך בכך לא הסתיים הסיפור: "במהלכה הפריעו הוא והוריו לשוטרים לבצע את משימתם – לעכבו ואף סירבו לתת לשוטר פרטים אישיים. הנער והוריו עוכבו לתחנת המשטרה, משטרת ישראל אמונה על ביטחון התושבים, פועלת ותמשיך לפעול בנחישות אל מול כל ניסיון לפגוע בבטחון ושלום הציבור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.