אמש הוכרז האייפון X מכשיר הסמארטפון הטוב בעולם

לאחר חודשים ארוכים של ספוקלציות והדלפות אמש הוכרז מכשיר הדגל החדש של חברת אפל אייפון X שצפוי להיות מכשיר הסמארטפון המתקדם ביותר בעולם .
האייפון החדש נטול שוליים{מזכיר את הגלאקסי 8}, מצויד במסך בגודל 5.8 אינץ'. האייפון החדש בעל רזולוציה הגבוהה ביותר של מכשיר אייפון כלשהו עד כה.
המכשיר מצויייד בצג מסוג OLED בגודל 5.8 אינץ’ וברזולוציית 2436X1125 פיקסלים שתוביל לצפיפות פיקסלים של 458 פיקסלים לאינץ’. בנוסף במכשיר- פונקצית ה-True Tone Display שמאפשרת למכשיר לשנות את גווני המסך בהתאם למצב התאורה.

המכשיר החדש מצוייד במערכת חכמה ביותר שפותחת את הסמארטפון על פי זיהוי תווי הפנים של בעליו .המערכת כל כך מתוחכמת שאין זה משנה אם בעליו גידל זקן או גילח אותו חבש משקפיים או הסיר אותן עדיין בזכות אלגוריתם מתמטיים המכשיר מזהה את פניו של בעליו .בהטיה קלה של המכשיר כלפי הפנים והקסם עובד.

בזכות טכנולוגיה מופלאה זו יוכלו בעליו של המכשיר ליצור אימוג'ים שמביעים אחד לאחד את פניהם לפי מצב הרוח והמסר אותם ירצו להעביר .

לאייפון X מצלמה כפולה של 12 מגה פיקסל ובמייצב אופטי כפול.בנוסף ישנה מצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 7 מגה פיקסל, חיישן אינפרא אדום, וחיישן עומק 3D שישמש את הזיהוי הביומטרי המתקדם של המכשיר.

המכשיר יגיע בצבעי כסף ואפור מטאל .

המחיר ההתחלתי לדגם 64 ג'יגה בייט של אייפון X הוא 999 דולרים. הזמנות מוקדמות בארה"ב יחלו ב-27 באוקטובר ואספקת המכשירים ללקוחות תחל ב-3 בנובמבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.