אמש: ליצמן ביקר במטה של הומינר ברחובות

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן בביקור תמיכה במטה אגודת ישראל ברחובות: "צופה הצלחה מרשימה"

פחות מיומיים לפני פתיחת הקלפיות ביקר סגן שר הבריאות יעקב ליצמן במטה אגודת ישראל ברחובות, התעדכן בפעילות הרבה והעניק תמיכה בלתי מסויגת לפעילים.

את פניו של ליצמן קיבל יו"ר אגודת ישראל ברחובות פנחס הומינר שסקר בפני ליצמן את הפעילות המתנהלת בימים אלו, בישורת האחרונה לפני פתיחת הקלפיות, וידוא מאגר התומכים וההיערכות לקראת יום הבחירות.

בפני האורח הוצגו המערכות הממוחשבות לצד פעילות השטח הנעשית לאורך היום כולו, כאשר בכל יום מתווספים למאגר התומכים מספר רב של תושבים המביעים תמיכה ברשימת אגודת ישראל שזוכה לברכתם של מרנן ורבנן גדולי וצדיקי הדור שליט"א.

יצוין כי לקראת הבחירות המקומיות ברחובות הוסיפו מרנן האדמו"רים אשר להם קהילות ברחובות את חתימת יד קדשם לקריאתו של כ"ק מרן האדמו"ר מקרעטשניף שליט"א בקריאה לתמוך ברשימה. בין האדמו"רים שהוסיפו חתימתם מרן האדמו"ר מויז'ניץ, כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז, כ"ק מרן האדמו"ר מויז'ניץ וכ"ק מרן האדמו"ר מסערט ויז'ניץ.

מטה מיוחד נפתח גם בחסידות דז'יקוב-ויז'ניץ בעידודו של כ"ק האדמו"ר שליט"א, ומטה נוסף נפתח בבית הכנסת פא"י.

ליצמן הביע את בטחונו כי בס"ד תזכה אגודת ישראל להצלחה מרשימה בבחירות ברחובות. "עבודתכם מרשימה ביותר, אני נוכח לגלות את הפוטנציאל הרב בס"ד, ואני צופה הצלחה מרשימה בס"ד".

לאחר מכן התקבל סגן השר לברכה במעונו של כ"ק מרן האדמו"ר מקרעטשניף שבירך את ליצמן על פועלו הרב למען הציבור בישראל ואיחל לו המשך הצלחה בפעילותו תוך המשך קידוש שם שמיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.