אנא התפללו ועוררו רחמים לרפואת הכלה שנפצעה אנושות – מתחננת משפחתה

האסון הגדול שאירע אמש באשדוד עם רכב שפגע בראשה של כלה חרדית בוגרת סמינר בית יעקב, ממשיך להסעיר עקב מצבה הקשה שהולך ומחמיר, נא התפללו לרפואתה בהדלקת הנרות ובמהלך השבת שתתעורר.

שמה המלא הוא: "הדסה בת ניצה"

הדסה, צעירה בת 20 תושבת רובע ז' באשדוד, חצתה במעבר חציה את שדרות ירושלים פינת רבינו גרשום בעיר מגוריה, ונפגעה מרכב חולף. היא קיבלה טיפול רפואי ראשוני, ולאחריו פונתה עם פגיעת ראש קשה לבית החולים על-שם שיבא בתל השומר.

הנפגעת בתאונה, בוגרת הסמינר החדש של בית יעקב, התארסה לאחרונה, ואמורה להינשא בחודש חשוון הקרוב. בשקית שהחזיקה ונפלה מידה בעת התאונה, היה כמה עצוב, אלבום תמונות משמחת אירוסיה.

משה וייצמן חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "הולכת הרגל נפגעה קשות בראשה כשחצתה כביש במעבר חציה ונפגעה מרכב, אני וחובשים נוספים מיחידת האופנועים של 'איחוד הצלה' הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פונתה בניידת טיפול נמרץ כשמצבה מוגדר קשה".

כעת מצפים לנס ומבקשים מעם ישראל ומנשות ישראל לעורר רחמים לרפואתה הקרובה בכדי שתתרפא ותזכה להקים בית בישראל עם חתנה המיועד תלמיד ישיבת מיר בירושלים' שכאשר נודע לו על התאונה, החיש פעמיו לכותל המערבי, כדי להתפלל לרפואתה.

צילום תמונה פלאש 90

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.