"אנחנו בישורת האחרונה בחקירות נתניהו"

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט, התייחס הערב (רביעי) לחקירת נתניהו: "אנחנו בישורת האחרונה בחקירות נתניהו", אמר. "בוצעו פעולות חקירה שלא שמעתם עליהן"

במהלך טקס השקת פורום היועצים המשפטיים הראשיים במשרדי ממשלה בלשכת עורכי הדין, התייחס היועץ המשפטי לממשלה לחקירת נתניהו: "אנחנו בישורת האחרונה בחקירות נתניהו", אמר. "בוצעו פעולות חקירה שלא שמעתם עליהן".

על מחאת השמאל כנגדו אמר: "מבחינה מקצועית, כפי שהבהרתי בעבר, הרעשים הללו אינם מחלחלים לעבודתנו. מערכת האכיפה יודעת ותדע לעמוד כצוק איתן אל מול הקולות הללו".

"צריך לזכור שחקירה פלילית איננה תכנית ריאליטי – אי אפשר לשתף את הציבור בכל רגע נתון, בכל מה שקורה", אמר היועץ והסביר "שאם לא כן תיפגע יכולתנו להגיע חקר האמת.

על הפרסומים בימים האחרונים בידיעות אמר היועמ"ש: "חלק מהפרסומים מהימים האחרונים, המוצגים כציטוט של עד כזה או אחר – הם כוזבים.
הם פשוט לא נכונים. כך גם הניסיון לייחס לי דברים שהושמעו כביכול מטעם "מקורבים אליי" או ל"גורמים בסביבתי".

על חקירת רה"מ אמר מנדבליט, "בוצעו חיקורי דין במדינות שונות וביבשות שונות. נחתם הסכם עד מדינה משמעותי. ובוצעו פעולות חקירה רבות ומגוונות אחרות, שעל רובן כלל לא שמעתם, וטרם בשלה העת לפרסמן. העבודה הזו לוקחת זמן. היא מתנהלת במקצועיות, ומתוך שיקול אחד ויחיד – של האינטרס הציבורי במיצוי החקירה וברור האמת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.