"אנחנו לא נפרדים מרבי דוד"

"אנחנו לא נפרדים מרבי דוד", הדגיש דרעי בישיבת הסיעה "הוא נשאר שר הדתות, אבל יש לו שמחה כי זה הבן שלו – תיעוד

בישיבת סיעת ש״ס חגיגית שהתקיימה היום בהשתתפות חברי כנסת של התנועה, ח״כים מסיעות אחרות, אורחים ובני משפחה, ברכו הנוכחים את הח״כ הנכנס הרב ינון אזולאי.

יו״ר התנועה אריה דרעי התייחס לפרישתו של אזולאי: "אנחנו מסיימים היום יושב עמוס הישגים ואתגרים באירוע משמח, ומה יותר משמח כאשר אנחנו, הזקנים, רואים את הדור השני של הפעילים שלנו, גידולים שאת רובם ככולם אני זוכר כנערים והיום כל אחד בתחומו עושים חיל. אין שמחה גדולה מזו. לראות שיש המשכיות טובה כזו".

"אנחנו לא נפרדים מרבי דוד", הדגיש דרעי "הוא נשאר שר הדתות, אבל יש לו שמחה כי זה הבן שלו, אני רוצה להודות לו ולאשתו הצדקת שגידלו משפחה לתפארת ועל המתנה שנתנו לנו. ינון הוא כמו הבן שלנו. כבר שנים, מאז שראינו אותו כפעיל בשקט צניעות וביושר ובחן וחסד. לא שמעתי שום תלונה משום אדם עליו. הוא יודע לחבר בין אנשים ולעזור לכל אדם. בשנים האחרונות כשהיה בלשכתי השתבח וצבר נסיון אין ספק שזה יעזור לו בכנסת. תהיה לו במה וכלים טובים יותר לעזור לאנשים לפתור בעיות".

שר הדתות הרב דוד אזולאי הודה בהתרגשות לנוות ביתו ולבנו ינון אמר: "תזכור תמיד את האדם החלש. תמשיך להיות קשוב לכולם כי רק בזכות האנשים שבשטח אנחנו נמצאים כאן. הקב"ה יעזור שתזכה לעשות חיל ולקדש שם שמים״.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין אין בושה. שס כמו רפת כל בעל בסטא שם חליפה ודורך בכנסת כאוות נפשו הכל בחסות הארכיפושע דרקי בושה בושה להצביע שס כל זה כשהסקרים בקרשים פשוט הבוחרים הם עבור הראיס המגעיל דרעי הם סה''כ עדר אנו נראה לך מנוול

  אין אין בושה. שס כמו רפת
  כל בעל בסטא שם חליפה ודורך בכנסת כאוות נפשו הכל בחסות הארכיפושע דרקי
  בושה בושה להצביע שס
  כל זה כשהסקרים בקרשים
  פשוט הבוחרים הם עבור הראיס המגעיל דרעי הם סה"כ עדר
  אנו נראה לך מנוול

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב