ראיון נוקב: דנה וויס משתלחת בליצמן (וידאו)

שר הבריאות יעקב ליצמן, התייצב הערב לריאיון בחדשות סוף השבוע והודה כי "מה שקרה זה נורא ואיום ואנחנו, כמשרד הבריאות, צריכים לבקש סליחה". { "מבקש סליחה מהקשישים"}

בעקבות התמונות הקשות מבית האבות בחיפה ששודרו בשבוע שעבר בערוץ 2, שר הבריאות יעקב ליצמן, התייצב הערב לריאיון  בחדשות סוף השבוע והודה כי "מה שקרה זה נורא ואיום ואנחנו, כמשרד הבריאות, צריכים לבקש סליחה".

"לא יכולתי לראות את התמונות האלה", הוא אומר בראיון לערוץ 2: "זה מאוד רגשי וקשה לי לראות את זה.עם כל הכבוד, זה לא העניין אם אני כן אראה או לא. צריך לטפל בבעיה. אני לא ארפה מהנושא הזה לדקה אחת".

בתגובה לשאלה האם הוא צריך להתפטר? על כך השיב: "זה לא המצב. שר צריך לעבוד ואני שר אחראי. צריך לטפל בבעיה ואני לא מתנער מאחריות. אני עושה בדק בית ואשנה את המצב".

"יש דברים שצריך לתקן? נתקן", הוא אומר. "אני מברך על התחקיר הזה. הייתה כאן פאשלה", הודה, "קרה דבר שלא צריך לקרות. אנחנו נבדוק את עצמנו".

"לדעתי הרבה כיסאות במשרד הבריאות כבר רועדים", אומר ליצמן. "היה כאן מישהו שפישל. עשינו כמה דברים והבהרנו כל מיני דברים לאנשים כדי להראות שישנה בעיה. הבהרנו את זה גם למשטרה ואני בטוח שזה יעזור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.