אנטישמיות באמסטרדם: גוי שחום עור תקף בברוטליות רב חרדי בהולנד – צפו בתמונות מהזירה

זעזוע בעיר אמסטרדם שבהולנד: הרב יוסף ענתבי המתגורר שנים רבות בעיר, יצא מביתו שבשכונת "אולימפי קליין" סמוך לשעה 3 בצהריים והותקף  באכזריות על ידי גוי מקומי.

   עד ראיה שהיה בקרבת מקום תיאר 'לקוקר':  "השליח הלך לאיטו לפתע עוצרת לידו מכונית ומתוכה יוצא ביריון שחום עור, ככל הנראה מהגר מוסלמי ערבי או פקיסטני, והתחיל לחרף ולגדף את עם ישראל", כאן חש הרב ענתבי שהלה הולך תכף גם לתוקפו ולהכותו באגרוף , ופנה לעזרה מקרב העוברים ושבים, אך כמו תמיד בד"כ במקרים הללו ההולכים והשבים לא התייחסו אל תחנוניו והמשיכו ללכת.

"כאשר ראה הרב ענתבי כי כלתה אליו הרעה החל לנוס ולהימלט על נפשו, אך ללא הועיל שכן הגוי היה חזק ותקיף, והלה החל לרדוף אחרי הרב ענתבי, וברגע שתפסו, החל לתת לו בעיטות חזקות בבטן, וכאשר צנח הרב ענתבי על הקרקע, ברח ונמלט התוקף".

הרב ענתבי הזעיק מיד את המשטרה ההולנדית, וגם הצליח לתעד את הגוי בתמונות ברורות, כאשר באו המשטרה היו במקום הרבה עדים שהיו מוכנים להעיד על התקיפה ועל הגוי, החוקרים לקחו מהרב ענתבי את התמונות וכן לקחו  דגימות "די אן אי", ועד מהרה מצאו לפי מספר רכבו של התוקף וכעת מחפשים אחריו.

כעת הרב ענתבי נמצא בבית חולים ומצבו טוב, אך יש לו כאבים חזקים וסובל מבחילות והקאות, וככל הנראה סובל מדימום פנימי או אפילו שברים בריאות ל"ע.

 לא מכבר ביקר אצל הרב ענתבי בבית חולים גם הרב פנחס פאדווע רבה של אמסטרדם.

הציבור נקרא להתפלל על יוסף בן פנינה לרפואה שלמה בתשח"י.

מצ"ב תמונות מהזירה, ומבית החולים:

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה שהערבים יודעים לדבר אליהם באופן שרק הם מבינים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. שליח ??? מדובר בפעיל נטורי קרטא שזכה לקבל מהלומה מערבי אותו הוא כל כך מחבב ….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב