"אניס" לאס וגאס: אוכל סביר, אבל יש עוד דרך למושלמות

מבקר המסעדות שלנו הגיע עד למערב ארה"ב כדי לדגום את המנות של "אניס" הכשרה בבעלות הישראלית בעיר הבילויים, וחזר עם ביקורת

 

אורח יהודי כי ייקלע ללאס וגאס, עיר הבילויים במערב ארה"ב, ימצא לא מסעדה כשרה אחת ולא שתיים. כשמונה מסעדות כשרות קיימות כיום בלאס וגאס, חלקן מנוהלות על ידי ישראלים מקומיים או בבעלות ישראליים.

כשנכנסנו בשעת צהרים לבית החב"ד הגדול שבקצה העיר (הגדול שבהם, אך לא היחיד. בלאס וגאס לבדה כמה וכמה בתי חב"ד), העניק לנו שם אחד השליחים החביבים פרוספקט ובו רשימת המסעדות הכשרות בעיר. אחת מהן כבר מחוקה בטיפקס, לאמור – כבר נסגרה.

שבע מסעדות בשריות כשרות קיימות בעיר, רובן בכשרות חב"ד (יש גם OU), ולפי הרשימה – מסעדה אחת חלבית בלבד ("סיימון אנד ג'ו"), אותה דגמנו גם כן. אחרים אמרו לנו שישנה מסעדה חלבית כשרה נוספת בעיר, אבל לא נתקלנו בה.

כששאלנו את המקומיים מה מבין המסעדות הכשרות נחשבת לטובה ביותר, אלה הפנו אותנו ל"אניס".

אניס היא לא מסעדה במרכז העיר, כמו רוב המסעדות הכשרות בלאס וגאס. היא בערך במרחק של רבע שעה נסיעה מה"סטריפ" המפורסם של המלונות בעיר, אבל מה לא עושים בשביל מסעדה טובה.

מבחוץ היא נראית יוקרתית לחלוטין. ואכן גם הפנים מעניין למדי. שולחנות רבועים גדולים, בצורת ישיבה מעניינת.

וכעת לאוכל: מחלק המנות הראשונות הזמנו חומוס עם פיתות ומבחר סלטים. כאן כבר הייתה נפילה קטנה ראשונה כאשר החומוס הוגש ראשון ורק לאחר כרבע שעה או אף לאחר מכן הגיעו שאר הסלטים, כשאנחנו כבר שבעים מהחומוס.

דגמנו גם סיגריים במילוי חזה עוף, שהיו דווקא טריים ומתפצחים בפה ומלווים ברוטב טעים.

למנות עיקריות התחלקנו, ארבעת הסועדים: שניים הזמינו שניצל בליווי פירה רוזמרין ואורז. אחד הזמין המבורגר מקומי והאחרון הזמין קבב שהומלץ על ידי המלצר.

שלוש המנות הראשונות שהזכרנו, הגיעו בזמן סביר לאחר ההזמנה. לא כן הקבב, שנשכח בכלל להגיע למטבח ורק לאחר כשלושת רבעי שעה מההזמנה נזכרו באניס בקבב ודאגו להביא אותו, וגם אז נפלו ארצה בדרך אלינו כמה מטבעות הבצל שהזמנו, ואלה חזרו לאחר עוד רבע שעה.

השניצל (21 דולר), הוגש כמו שאר המנות העיקריות עם שתי תוספות. אנחנו הלכנו על טבעות בצל, האמיתיות והאמריקאיות, לא אלה הקריספיות והנבובות. השניצל היה ביתי וטעים, והטבעות בצל עשו את העבודה.

השניצל וטבעות הבצל האמריקאיות של "אניס"

גם ההמבורגר היה סביר לחלוטין, ולווה בצ'יפס פריך.

בשורה התחתונה, אניס מתהדרת בעיקר בחלק המנות הראשונות שלה, שם יש לה מבחר גדול, ואכן גם במנות שלא דגמנו אבל נראו על השולחנות האחרים, ניכרה ההשקעה וניכר הגיוון.

אבל היא צריכה לעבור עוד מרחק מסוים (היא קיימת 3 שנים בלבד. בבעלות ישראלית), כדי שממש ממש נצא מרוצים מהמקום.

מסעדת Anise"" לאס וגאס.

כתובת:

3100 S Durango Dr, Las Vegas, NV 89117

טלפון: 1702586408+

שעות: א-ה: 11:30-22:00. שישי: 11:00-15:00. מוצ"ש: 19:00-23:00

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.