"אני אריה מכלוף דרעי מתחייב שעוד חודשיים השמש תזרח לעניים" שידור חוזר (וידאו)

יו"ר ש"ס אריה דרעי פתח הערב את קמפיין הבחירות של ש"ס בעיר אשדוד, קרא לעמיתו לשעבר אלי ישי לשלב ידיים:"אני קורא לכל אלו שפרשו מהדרך יש רק בית אחד". שידור חוזר.

יו״ר ש״ס ח"כ אריה דרעי פתח הערב את כנס הבחירות של ש"ס באשדוד והציג את קמפיין המפלגה.

"אחי השקופים המהפכה חוזרת", הכריז דרעי. "יש בישראל מעמד גבוה, לא צריך לדאוג להם. ויש את מעמד הביניים, שכולם דואגים להם. אבל, יש בישראל גם אנשים שקופים, שני מיליון אנשים מתחת לקו העוני, 900 אלף מהם – ילדים רעבים.

"אני אריה מכלוף דרעי, מתחייב שעוד חודשיים מהיום השמש תזרח עבור אותם אנשים עניים , אותם אנשים שקופים שהמדינה בחרה להתעלם מהם". אמר דרעי.

דרעי רמז בדבריו נגד הלועגים לו כי הוא קורץ לשמאל: "אין היום שום פרטנר לעשיית שלום, מי שהחזיר עד היום ישובים וחלקים מארץ ישראל אלו בעיקר ממשלות ימין", הזכיר. "בבקשה אל תטיפו לנו מוסר. צריכים להתמקד אך ורק בהורדת יוקר המחיה ומיגור העוני".

הצטרפו לשידור החוזר: "תנועת ש"ס מציגה את קמפיין הבחירות"

דרעי קרא לישי לשלב ידיים: ״אני רוצה לצאת מכאן בקריאה לכל אלה שפרשו מהדרך – יש לנו בית אחד, למרן היה בית אחד, ש"ס זה הבית של מרן ואין אחר. תחשבו עוד פעם, בואו נשלב ידיים ונצעד קדימה בכוחות משותפים מתוך הבית".

"כולנו גדלנו על ברכי מרן, בואו נמשיך את צוואתו, את מפעליו התורניים את העזרה לעניים ולאביונים, יש מספיק מה לעשות לכולם״, אמר דרעי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא יאומן!! איזה אנשים מטומטמים איך אפשר להאמין לאיש הזה

    נורית |
    הגב