"אני חזקה, אדם רגיל היה מתמוטט כבר מזמן"

שרה נתניהו פותחת את הלב: בראיון מרתק שיתפרסם מחר מגיבה רעיית רה"מ לטענות נגדה, מספרת על ההתמודדות הקשה עם התקשורת וטוענת שהציבור דווקא אוהב אותה

שרה נתניהו, רעייתו של רה"מ בנימין נתניהו, משיבה לטענות נגדה בראיון ל"מעריב-סופהשבוע", בגיליון שיתפרסם מחר (ו').

"אני אישה חזקה מאוד, פסיכולוגית ורגשית", אומרת נתניהו. "אדם רגיל, ממוצע, היה מתמוטט מזמן. העובדה שאני מודעת למוטיבציה של ההתקפות האלה עוזרת לי. אני נמצאת תחת מבטה של התקשורת מאז 1996. היינו זוג צעיר מהצד הלא-נכון של המפה הפוליטית. נראים לא רע, משכילים, עם ילדים קטנים וחמודים. כמו שעיתונאי אמר לי פעם, 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו'".

נתניהו טוענת כי בניגוד גמור לפרסומים בתקשורת, הציבור הישראלי אוהב אותה: "אנשים ממש מעריכים מה שאני עושה. כשהלכתי לבית החולים לבקר חיילים בצוק איתן, או לבקר משפחות שכולות, האנשים שפגשתי תמיד אמרו לי אותו דבר: 'אל תשימי לב לתקשורת. אנחנו אוהבים אותך".

בראיון מפריכה נתניהו את הטענות לפיהן היא מתערבת בעבודתי של רה"מ לכאורה: "אני לא משתתפת בישיבות ממשלה. בכנות, יש נשים ואפילו בעלים של חברי כנסת שמעורבים הרבה יותר ממני בעבודתם של בני הזוג שלהם. הוא לא מבקש את עצתי בענייני הממשלה, הביטחון או הכלכלה, שבכולם אני לא מבינה כלום. אבל אחרי הכל, אני פסיכולוגית, והנאמנות שלי אליו לא מוטלת בספק. זאת גישה אליטיסטית ושוביניסטית שמאשימה את האישה, שאומרת שהכל חייב להיות באשמת האישה. זה ניסיון מכוון להשפיל את אשת ראש הממשלה בתפקידה הטבעי כשותפה שלו וכעזר כנגדו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.