"אני לא מתחרט, יכלתי לגרום לש"ס לא לעבור את אחוז החסימה. נרוץ גם בבחירות המקומיות" (וידאו)

במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס, טען יו"ר יחד להצלחה בבחירות ("לקבל למעלה מ-120 אלף קולות – זו אמירה בלתי רגיל"), האשים את ש"ס בזיופים ("אלפים הגיעו לקלפיות ולא ראו את האותיות 'קץ'. יתכן ונערער לבית המשפט"), עקץ את דרעי ("מרן צפה שאם הוא יחזור ש"ס תאבד שליש מכוחה") והתייחס גם לקלטת שלא פורסמה ("יכלתי לגרום לש"ס לא לעבור את אחוז החסימה"). וגם: לאן הוא ממשיך מכאן? צפו בדברים

לראשונה מאז ההפסד, יו"ר 'יחד' אלי ישי, מדבר: במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס התייחס ישי לאכזבה הגדולה, השמיע ההאשמות כלפי ההתנהלות של ש"ס וסיפר על התכניות לעתיד. צפו

[vimeo 122628968 w=573 h=1019]

"בראשית דבריי אני רוצה להודות לבורא עולם, למרן ולבני המשפחה והפעילים והמצביעים. למעלה מ-120 אלף מצביעים, ועוד מצביעים שקולם לא נודע – שעוד נבדוק אותם. ההצלחה הגדולה, לבד העובדה שלא נכנסנו לכנסת, אבל ההצלחה של הרוח הגדולה של ציבור גדול שאמר לנו כן, אבל לצערי הרב בכוונות גדולות של גורמים כאלו, שעבדו נגדנו", אמר ישי בפתח דבריו.

ישי המשיך: "תנועת הבשורה ממשיכה לעבוד ותמשיך לעבוד…אני למעלה מ-30 שנה משרת את הציבור ואני אמשיך בכל כוחי לסייע לציבור. אני לא מסוג הפוליטיקאים שאומר לכם 'עכשיו אני אעשה לביתי', התשובה היא לא! אמשיך לעשות לעם ישראל, נמשיך גם אם לא באמצעות הכנסת, נמשיך לסייע לציבור, אנחנו נהיה כאן לשמור עליכם".

ישי התייחס לפרסומים על זיופים נגד מפלגת יחד ואמר: "במערכת פוליטית יש נצחונות והפסדים, צריכים לדעת להפסיד בכבוד, זה גם חשוב ומכובד. מערכת רמאות וזיופים כל כך גדולים, של מאות ואלפים, יש הוכחות, נבחון ונבדוק את התוכן ואת האפשרות לעתור לבית המשפט. אם אכן זה מה שקורה נעמוד על זה, אבל אם התוצאה אמיתית נלמד להפסיד בכבוד. העם אמר כן, לקבל למעלה מ-120 אלף קולות, היסטורית זו אמירה בלתי רגילה, למרות חבלות קשות בכל מערכת הבחירות – גם בבחירות הקרובות נרוץ וגם ברשויות המקומיות נרוץ…אנחנו הקמנו מוקד לבדוק את הזיופים, אלפים הגיעו לקלפיות ולא ראו את האותיות 'קץ'. הרב צמח מזוז הגיע לקלפי ולא מצא את האותיות".

בהמשך עבר ישי לתקוף את ש"ס: "אין לי שום חרטה על המהלך שלי, אני שמח בזה. המהלך הוא מהלך גדול. שם לא היה מה לעשות. אין לי שום חרטה שאני לא בתנועת ש"ס. יש לי אהבה גדולה למצביעי ש"ס, תפרידו בין העומד בראשה למצביעים, הפרדה מוחלטת

אם היה אחוז הצבעה רגיל היינו יותר מארבעה מנדטים, אם הפעם לא עברנו – בפעם הבאה נעבור, אם המפלגות, לפחות ש"ס, לא הייתה מנהלת מאבק כל כך בזוי, לא היו מנהלים מלחמה, כל כך מזוהם, אז היום הכוח החרדי היה גדול. מרן סייע לי מהשמיים, העובדה שאני כאן וחזק".

בהתייחס לקלטת שע"פ השמועות הוא מחזיק בידיו אמר ישי: "יש צעדים כל כך קשים שאם הם היו יוצאים ש"ס לא הייתה עוברת את אחוז החסימה, את זה לא רציתי, אם זה היה קורה אריה דרעי היה צריך ללכת הבייתה. מעולם לא הוצאתי קלטת, ולא אוציא, הקלטת נמצאת במקום מסויים, אני לא אזהם את המידות שלי".

"אנחנו הלכנו למלחמה, המפלגה היחידה מקום המדינה שהתנהלה ברוח חיובית ובאהבת עם ישראל זה תנועת יחד. קיבלנו הרבה יותר ממה שש"ס קיבלה בפעם הראשונה".

במענה לשאלה האם מתחרט שעזב את תנועת ש"ס אמר ישי "כשאת מכובל אם פלסתר בפה ככה אי אפשר לעבוד . במיוחד שאני ימני ודרעי שמאלני . לא רק זה דרעי לא מיצג את המצבעים של ש"ס "

בסיום הדברים עקץ ישי את דרעי ואמר: "הרב עובדיה יוסף ראה ברוח קודשו לפני מספר שנים שאם דרעי יחזור – ש"ס תרד בשלושים אחוז, וזה קרה".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אפילו להפסיד בכבוד אתה לא יודע!
  בזבזת קולות לימין 120000 קול, ולדתיים.
  היה מתבקש שתעלה לקבר מרן ותתנצל
  אבל הוכחת דבר אחד, שאותך אף אחד לא ישכנע
  … אפילו על פתחו של…. לא עושים תשובה וחבל

  יוסי |
  הגב
 2. אל נקמות ה' אל נקמות הופיע

  כל מצביעי יחד מוסרים דין לשמיים נגד אריה מכלוף דרעי בן אסתר, וכל האנשים שהשחיתו והציקו וקלקלו למפלגת יחד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • עוד מעט ונגלה מי היה טיפש שהצביע סש עוד מעט

   אלי אוהבים אותך |
   הגב