"אני לא שולה זקן": הגרסה של ארי הרו

ארי הרו הגיע לבית הכנסת וסיפר למקורביו כי במסגרת קרבות בלשכת ראש הממשלה הדליפו המקורבים את עניין החקירה. "לא מחפש להפיל את רה"מ"

לאחר הדרמה הגדולה שיצר סביב החלטתו לחתום על הסכם המדינה הגיע הרו לבית הכנסת ביישוב בו הוא מתגורר וסיפר למקורביו כי במסגרת קרבות בלשכת ראש הממשלה הדליפו המקורבים את עניין החקירה.

היום (ראשון) חושף עמית סגל בערוץ 2 ציטוטים שאמר הרו למקורביו. לדבריו, "זה לא דומה (לשולה זקן) – זה לא שעברתי על החוק יחד עם נתניהו ועכשיו אני מחפש להפיל את זה עליו כדי לחמוק מעונש", אמר הרו. "מאשימים אותי בעבירה שאיננה קשורה אליו ולדעתי לא עברתי אותה".

עוד צוטט הרו בבית הכנסת כמי שמסביר את החלטתו לבגוד בראש הממשלה,"הברירה היא לא אם אני או הוא הולכים לכלא, אלא אם אני אלך לכלא ללא סיבה או לא", הסביר, "ההגדרה של עד מדינה זה מישהו מבפנים שבא ומתהפך על הבוס שלו. זה לא נכון. תיק 2000 זה לא פרשיה שאני פתחתי. זה משהו שבעל כורחי נפל עליי כשהייתי שם. היכולת שלי לדבר או לדבר עם המשטרה זה לא רלוונטי".

הרו גם הסביר על החלטתו להפוך לעד מדינה כי "לא חשבתי בזמן אמת שאלה עבירות פליליות וגם עכשיו אני לא מתיימר לקבוע זאת. לכן הטענה שזה 'לפתוח על נתניהו' איננה נכונה. זה לא עולם המושגים שלי בכלל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.