אני מאשימה: כתב האישום החריף של השופטת האמריקאית נגד נשיא ארה"ב (וידאו)

בפתח תכניתה בטלויזיה האמריקאית, השמיעה השופטת ג'נין ביקורת חריפה נגד ברק אובמה וטענה כי מה שמניע אותו זה "קנאה וקטנוניות" ובעיקר שנאה אישית נגד נתניהו. צפו

כך זה נראה בתכנית טלוויזיה משפטית כששופטת אמריקאית תקפה מכל עבר את אובמה על הסכם הגרעין ובאמירות חדות ביותר, כמו: "אני לא נמצאת במשימת התאבדות" בכיוון של: "למה אתה דואג לכלכלה האיראנית, מה איתנו העם האמריקני?" וממשיך ל"אתה שונא את ביבי, אתה לא יכול לראות רא"מ מנהיג אמיתי שלחם עבור המדינה שלו, המדינה שלך, נתנה 350,000 דולר מכספי משלם המיסים לארגון ללא כוונת רווח שתמך במועמד שהתמודד נגד נתניהו, הייתכן שכמה חוקים נשברו שם?" וכלה ב" אתה זה שאשם בהרס היחסים עם בעלת בריתנו היחידה במזה"ת".
>

תמלול:
ג'נין פיירו: "חתימה של כל עסקה או הסכם עם איראן זה מתכון לאסון, זאת תהיה בעיה עבורי וזאת תהיה בעיה עבורכם".

ציטוט מאובמה: "השנה, יש לנו את ההזדמנות הטובה ביותר מזה עשורים להשיג עתיד שונה בין מדינותינו, רק שנה שעברה הגענו להבנות ראשוניות בנוגע לתכנית הגרעין האיראנית ושני הצדדים עמדו במחויבותם. איראן השהתה את תוכנית הגרעין שלה ואף החזירה אותה אחורה בחלק מהמקומות, הקהילה הבינ"ל ובתוכה ארה"ב הקלה בחלק מהסנקציות מול איראן".

ג'נין פיירו: "אני לא רוצה לחוות חוויה שונה עם איראן, למעשה, אני לא רוצה שום חוויה עם איראן, כל זמן שהאייטולה חמינאי מנהל שם את העניינים. אני באופן אישית לא נמצאת במשימת התאבדות, אני מלאת ציפייה להישאר פה כמה זמן שרק יתאפשר לי. עכשיו, אם הנשיא ברק אובמה רוצה עתיד שונה עם איראן, אני הכי תומכת ברעיון שילך על זה, הוא כבר חבר לעט אם האייטולה והדיווחים אומרים שיד ימינו, ולרי ג'ארקט נפגשה בחשאי עם חמינאי במהלך קמפיין בחירתו מחדש ב-2012, שני הצדדים דחו את הדיווח כמובן. הנשיא סיפק לאיראן הקלות חלקיות בסנקציות, וע"פ הדיווחים הוריד מעשרים, לעשר שנים את פרק הזמן בו יוכלו להיכנס לטירוף ולבנות פצצה, בברכתנו הכנה. ודרך אגב, אם לאיראן יש את כל הנפט הזה, מישהו מוכן בבקשה להגיד לי למה דרושה להם אנרגיה גרעינית? אבל הנשיא שלנו מאמין שאיראן היא מדינה שעומדת במילה שלה, תקשיבו:"

מתקפה נגד השריעה האיסלאמית ו'חשיפת' הקשר של אובמה

ציטוט מאובמה: "מנהיג איראן, אייטולה חמינאי הוציא פסק הלכה נגד פיתוח של נשק גרעיני, והנשיא רוחני אמר שאיראן לעולם לא תפתח נשק גרעיני".

ג'נין פיירו: ""פסק הלכה" נגד פיתוח של נשק גרעיני?? אתה צוחק? איראן היא לא התומכת הגדולה בעולם של טרור? אדוני הנשיא, לא שמעת על המושג "תאקיה"? שלפי חוקי השריעה, מתירה לשקר על מנת להשיג כל מטרה שמקדמת אותם? האייטולות, מנהיגי הדת העליונים כפופים לחוקי השריעה. אותם חוקים הקוראים לכל אחד לנהל ג'יהאד נגד הכופרים בהם. ורק השבוע, גנרל פטראוס, אתה יודע, ההוא שיכולותיו הביאו לניצחון במלחמה בעיראק, אמר שאיראן מסוכנת יותר מדאע"ש, אז אדוני הנשיא, למה אתה כל כך מוקד על לעזור לאנשים האלה?"

ציטוט מאובמה: "אם מנהיגיה של איראן יסכימו לעיסקה הגיונית זה יוכל להוביל לדרך טובה יותר, דרך של הזדמנויות טובות יותר לעם האיראני, יותר מסחר וקשרים מול העולם, יותר השקעות זרות בעבודות כולל עבור הצעירים האיראניים".
ג'נין פיירו: "הו, כמה נחמד מצידך, הנשיא שלנו מודאג ממצב התעסוקה באיראן, ושואף לעתיד טוב יותר עבור העם האיראני, אדוני הנשיא, עם כל הכבוד, למה שלא תתמקד בעבודה שהציבור האמריקאי בחר אותך לעשות? זו שהאמריקאים משלמים לך כדי שתעשה? מה דעתך לתקן את הכלכלה שלנו? ליצור מקומות עבודה עבור הצעירים – שלנו? ודרך טובה יותר לאמריקנים?"

הסערה סביב נאום ראש הממשלה בקונגרס

"אתה זה כשהתפצלת כשראש ממשלת ישראל פנה לאמריקאים, אתה יודע מה אני חושבת שכל הסיפור כאן? אתה פשוט שונה את ביבי נתניהו, אתה שונא את העובדה שהוא זכה, אתה שונא את זה שהוא בא לכאן מדינאי אמיתי, ומנהיג, אתה שונא אותו כל כך שמחלקת המדינה שלך, נתנה 350,000 דולר מכספי משלם המיסים לארגון ללא כוונת רווח שתמך במועמד שהתמודד נגד נתניהו, הייתכן שכמה חוקים נשברו שם? אנחנו נדבר על זה עוד מעט עם נבחר קונגרס שדורש תשובות, אתה מודע לזה שאיראן מחויבת להרס בעלת הברית שלנו, ישראל, אתה מודע לכך שהיא מחמשת את חמאס בנשק במטרה להרוג ישראלים, אתה גם יודע שרבים בהנהגת איראן מתייחסים לאמריקה בתור "השטן הגדול", מה זה? איראן מסייעת לנו לנצח את דאע"ש? אנחנו באותה צד? הם עוזרים לנו בכך שהם נלחמים באויב שלנו, דאע"ש? אדוני הנשיא, קבל טיפ, איראן נלחמת בדאע"ש מכיוון ששתיהן לוטשות עיניים לעיראק, מדינה שאיראן תמיד רצתה לשלוט בה, עיראק, המדינה שאתה עזבת בבלגן כי יצאת מוקדם מדי בגלל האג'נדה הפוליטית שלך".

"אז הנה השורה התחתונה, הקנאה הקטנונית שלך במנהיג שנלחם חזק, שנלחם עד המוות עבור העם שלו, מעמידה בסיכון מערכת יחסים ארוכה ויציבה בין ישראל וארה"ב, אתה מעדיף לתמוך במשטר שמחויב להרס של בת הברית היחידה שלנו במזרח התיכון, אתה נראה מחויב לעשות כל שביכולתך להביע את הבוז שאתה רוחש לישראל, ועושה כל שביכולתך כדי להתחבב על האויב, ולהשפיל את בת בריתנו". "אדוני הנשיא, באיזה צד אתה בכלל? וזו הפתיחה שלי".

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אפשר לשקר אבל השקר השחור הופך להיות לבן ורק אתה אדוני הנשיא ניפגע מיזה שם לב באיראן שורפים בובה בדמות שלך חבל שבישראל יחשבו עליך בתור שרוף שם לב לצד מי אתה

  חכם |
  הגב
 2. את נהדרת! רק שאלה אחת ? איך יכולים אנשי אמריקה להצביע על הבוגד הזה ! וההקדנציה השניה? המוסלמי הזה הפסיק להסתיר את השנאה שלו לישראל ולעם ,לרה"מ ומוכן ללכת על הסכם עם החברים שלו-אייטולות !אבל בעזרת השם נעבור גם השונא ישראל-בראק חוסיין בן מוחמד אובמה(כפרעו )

  דינה |
  הגב
 3. מדהימה, כל מילה נכונה!!!ולך קופיקו לא נשאר הרבה זמן להנות בבית הלבן)))

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אפשר להיות צבוע אבל בסוף הכל מתגלה והזה במקום שחור נהיה לבן ברגע שאתה משקר אתה משקר לעצמך וגם משלם על זה וזה חבל מר אובמה

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • דינה רק שכחת לישאול את הנשיא באיזה שפה הוא מבין אולי כבר למד פרסית אותנו בישראל לא צריך לשכנע אנחנו העם הניבחר וקשה עורף אז אולי תישלחי לו את התנ"ך

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב