"אני מעיד כי בשלושת הקדושים לא שלטה רימה ותולעה"

הרב יעקב רוז'ה: "אני מעיד כי בשלושת הקדושים לא שלטה רימה ותולעה" במשך שעות עמלו מתנדבי זק"א מחוז ש"י באיסוף ממצאים בזירה

 

הרב יעקב רוז'ה, יו"ר ועד רבני זק"א, חבר מועצת הרבנות הראשית, והמשמש כרב המכון הפתולוגי במכון לרפואה משפטית באבו כביר, שבמסגרת מילוי תפקידו נכח בכל תהליך הזיהוי במכון, סיפר: כי לראשונה בחייו, נתקבל במקרה בו גופות ששכבו בשדה במזג אוויר חם, ולא נמצאו על גופם תולעים.

"אני מעיד כי בשלושת הקדושים לא שלטה רימה ותולעה", אומר הרב, וגם הוא מתפלא. "מעבר לפגיעות הירי לא היו כל סימני התעללות או פגיעה".

"לדברי הרופאים במכון לרפואה משפטית, אין לתופעה זו הסבר מדעי", מוסיף הרב.

הרב גם התייחס לחרושת השמועות והתמונות שהופצו ברשת, בהן נראו לכאורה גופות החטופים לאחר מותם. "ברצוני להוסיף כי תמונות זוועה שרצות ברשתות השונות אין להן קשר לנפטרים ה' יקום דמם".

זיהוי שלושת הנערים החטופים – נפתלי פרנקל, אייל יפרח וגיל-עד שאער הי"ד – ארך זמן רב, והוא הסתיים רק בשעה 3:00 לפנות בוקר לערך, זאת מאחר והבדיקות היו קפדניות מאוד, כדי לוודא שאכן מדובר בחטופים הי"ד.

לגבי תוצאות הבדיקות, אומר הרב כי הן יועברו למשטרת ישראל, והיא זו שתעביר את הממצאים למשפחות החטופים.

מיד עם איתור וגילוי מקום הטמנתם של גופות שלשת הנערים החטופים, הוקפצו לזירה צוות מורחב של מתנדבי זק"א מחוז ש"י בפיקודו של גיל ביסמוט, אשר יחד עם הרבנות הצבאית עמלו במשך שעות רבות כמו גם למחרת, באיסוף הממצאים הרבים בזירה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.