"אני מפסיד, הממשל האמריקאי, הביאו לכאן תוכנות ריגול"

בתחקיר משחיר חסר תקדים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו שמפרסמים גידי וייץ ונתי טוקר ב'הארץ', עולה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו עוסק בתקשורת באופן אובססיבי ורווי פרנויות, ולשם כך הוא שם לעצמו מטרה לשלוט בכל ענפי התקשורת . { הפרנויות של נתניהו }

בתחקיר משחיר חסר תקדים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו  שמפרסמים גידי וייץ ונתי טוקר ב'הארץ', עולה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו עוסק בתקשורת באופן אובססיבי ורווי פרנויות,  ולשם כך הוא שם לעצמו מטרה לשלוט בכל ענפי התקשורת .

הארץ מדווח על המנכ"לים שקיבלו ממנו שיחות נזיפה בשעות הלילה, התדרוכים הקבועים לכל הפאנליסטים בערוץ 2, וגם האיום המרומז על מו"ל עיתון.

על פי התחקיר שיפורסם מחר ב'הארץ' ב-17 במרץ 2015 בשעה 13:36 צילצל הטלפון של אחד העיתונאים הבכירים במדינה. "אני מעבירה לך את ראש הממשלה", הודיעה לו המזכירה. "שלום, מר נתניהו", פתח העיתונאי . "אני רוצה לומר לך שמה שקורה היום זו גניבת בחירות",  נשמע קולו  הרועם של ראש הממשלה, "לא היה דבר כזה בשום דמוקרטיה בעולם. כיוון שאתם בתקשורת לא טיפלתם בשערורייה שמתרחשת כאן, אני עומד להפסיד את הבחירות".

בשלב הזה תהה אותו עיתונאי לפשר הדברים,"על מה אתה מדבר?, "אתה ראש הממשלה הבא". השיב,  "אני לא", הבהיר לו בנימין נתניהו, "תנועת V15, בגיבוי ושיתוף הממשל האמריקאי, הביאו לכאן תוכנות… אתה יודע על מה אני מדבר. אני לא רוצה להרחיב בטלפון, כן? תוכנות-על שמאתרות את הבוחרים".

העיתונאי הבכיר נדהם ותהה. "מה אתה מציע שאני אעשה עם המידע הזה? היום הקלפיות נסגרות", הגיב העיתונאי. "אני רוצה שתדע שזה מה שקרה", חתם נתניהו את השיחה בנימה פטליסטית ומאשימה, "אתם לא נוגעים בזה. אתם לא מטפלים בזה. לכן אני אפסיד את הבחירות".

 

בתגובה להאשמות נמסר מסביבת ראש הממשלה להארץ "שורת הכזבים וההשמצות המסולפות שאתם מייחסים לראש הממשלה נתניהו רק מוכיחה שוב עד כמה עיתונכם מוטה ומגמתי נגדו ועד כמה אתם מסלפים את המציאות. אותנו זה לא מפתיע. זה שנים, 'הארץ' הפך להיות עיתון שמוציא את דיבתם של צה"ל וישראל בעולם, ושאינו מייצג אפילו שמץ ממגוון העמדות של הציבור הישראלי הרחב. אין פלא שהציבור הרחב איבד את אמונו בכם. אנו יכולים רק לקוות שהעובדה שקונצרן העיתונות הגרמני 'דומון שאוברג', שעסק בהפצת תעמולה נאצית בזמן מלחמת העולם השנייה, רכש 20% ממניות 'הארץ' – אינה קשורה להלך רוח זה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.