"אני מצפה מהרב אוירבך שיעצור את ההפגנות וההסתה" (הקלטה)

בראיון "למהדורה המרכזית" בהגשת משה גלסנר התייחס אמש השר ארדן לרדיפה נגד החיילים החרדים, וחוק ההסדרה. האזינו {השר ארדן בפניה אישית}

בראיון "למהדורה המרכזית" בהגשת משה גלסנר התייחס השר ארדן לרדיפה נגד החיילים החרדים, השר ביקש מהגר"ש אורבך שיפעל נגד תלמידיו המפגינים לעצור את זה.

על הפגנות הפלג הירושלמי הקיצוני המשוייך להגר"ש אוירבעך אמר השר ארדן: "יש את המאבק בהסתה והתרת הדם כלפי צעירים חרדים המשרתים בצבא".

השר קבע והבטיח כי "צריכה להימשך מלחמה בלתי פוסקת במסיתים ובמתירים את דמם ואפעל כמה שיותר לאכוף את הנושא ולמצות את הדין עם האשמים".

השר הדגיש בדבריו שהוא יודע לעשות את ההפרדה הנידרשת ויודע שההפגנות הללו לא מייצגות את הציבור החרדי.

כמו"כ אמר השר שאם ירצו להפגין ע"פ חוק יינתן להם הדבר אך כל התנהגות אלימה וחסימת כבישים לא תוכל להתקבל והמשטרה תנהג ביד קשה כלפי הפורעים.

האזינו לדברי השר על ההפגנות (באדיבות 'קול ברמה')

על חוק ההסדרה: "הוא חוק צודק ומוסרי, הצדק וההיגיון מחייבים לא לפנות מתיישבים אשר גרים במקום במשך שנים, כי אם לפצות בנדיבות את בעל הקרקע, במידה ובג"ץ יתערב בכך, יש להפעיל את פיסקת ההתגברות ובנוסף יש להקים ועדה לבחירת שופטים, שתביא לאיזון בין הגישות השונות -חילונית ושמרניות".

האזינו (באדיבות 'קול ברמה')

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם אתם חושבים שבגזירות שמד של הציונים, – חכי"ם -משטיימניסטים יצליחו לגייס אפילו יהודי אחד, או יהודיה אחת, או ילדה אחת, טעות גדולה היא זאת.
  עברנו את פרעה 210 שנים ולא שינינו שמותינו לבושינו ולשונינו.
  עברנו את נבוכדנצר 70 שנה, ולא התגייסנו.
  וגם עברנו את אנטיוכוס ומלכות יון ולא התגייסנו.
  וגם את מלכות רומא עברנו והמשכנו להיות יהודים, ולא התגייסנו.
  עברנו ולא התגייסנו, והמשכנו להיות יהודים חרדים "המכונים היום "סיקריקים" ע"י "כת משכילים בני ברק" נעבור גם את "חידוש גזירת גיוס השמד" של יהדות התורה-הבריונים אפ' עם גפני וליברמן…

  הרדיפה הזאת דומה בדיוק לרדיפת שונאי הדת ימ"ש שאם הי' נדמה להם עוולה אצל בעל זקן ופאות היו מאשימים את כל בעלי הזקנים ופאות. וכן חידוש גזירת השמד ע"י "מועצת השמד" בכדי לגרות יותר את האש נגד הקדושה ר"ל לא יעזור לכם. אתם פשוט עמלקים.

  כן נעבור את גם את שלטונות הציונות, וגם את העסקנים והשופטנים שלהם, ואנחנו בשם ד' נעשה ונצליח, שהרי למחות על כבוד שמים היא מעל הכל. נראה לי שכולכם מקנאים בנו, אחרת אני לא מבינה את גודל הפרסום נגדינו. אפילו פרעה הרשע, לא גזר אלא על הזכרים, ואתם גוזרים גם על הנשים.

  נגמר עולם הגאווה והשקר ! גאולה התחילה ! אורו של משיח נמצא! משיח בדרך לתת פקודות לניהול העולם, וכל מי שמתחזקת באמת מתקרב יותר ויותר את הגאולה!!!! כבר היה הרבה אנשים שרצו לעקור את יסודי תורותינו הקדושה, אתם לא הראשונים, מי אתם שתשפטו אותם, ההפגנות שלנו בקדושה וטהרה ומעל כל קיום המצות שלכם. ובס"ד יקוים אצלינו וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ, אמן כן יהי רצון.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • טיפש מטופש!!
   אתה מבין יותר טוב מכל גדו"י מה צריך לעשות???
   חילול ש"ש! מה ששנוא עליך! ואהבת לרעך כמוך! גזל! גזל זמן של רבים שמתעכבים בגללכם!
   תורה חדשה המצאתם! מחקתם כל מה שלא נראה לכם! מתי פעם אחרונה עזרת לאשתך בבית?
   בטלנים משועממים!!! חסכו את הופעתכם הנלוזה מכל הציבור!!! (שלא לדבר על החלק הגדול מכם שחייב להתאשפז מיידית בגהה!!!) רפואה שלימה לכולכם!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. הרב אויערבך לא מקבל הנחיות מהתקשורת

  תתכבד ותתכופף ותבוא אליו, אולי ישתכנע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב