"אני רואה את לפיד אני עובר לצד השני"(וידאו)

בעוד יו"ר 'יש עתיד' מתקרב לציבור החרדי, יו"ר סיעת 'יהדות התורה' ח"כ יעקב ליצמן מצהיר כי אינו מעוניין בהתקרבותו של לפיד: "אני רואה אותו במליאה, אני עובר לצד השני". {ליצמן לא סולח}

בעוד יו"ר 'יש עתיד' מתקרב לציבור החרדי, יו"ר סיעת 'יהדות התורה' ח"כ יעקב ליצמן מצהיר כי אינו מעוניין בהתקרבותו של לפיד ואף לא טורח להשיב לו באמירת שלום במסדרונות הכנסת.

בראיון לתכנית "אנשים" ב'ערוץ 2' אמר ליצמן: "אמא שלי זכרונה לברכה אמרה לי פעם אחת שהייתי ילד, באתי אליה, בכיתי, ואמרתי: 'הוא מרביץ לי'", מספר השר. "היא אמרה לי: 'אם אתה רואה אותו בצד הזה של הכביש, תעבור לכביש לצד השני'. זה מה שאני עושה. אני רואה אותו (את לפיד) בצד הזה, אני עובר לצד השני. גם במליאה". אמר ליצמן.

ליצמן "מנקה" צ'אפחה של לפיד

במהלך הראיון אמר ליצמן: "בן אדם ששבר לי ידיים ורגליים הוא הרביץ לי הוא אשפז אותי שפך את דמי הוא השפיל אותי, אתה רוצה שאני אדבר אתו"?!

"לא לחצתי לו יד ולא דיברתי איתו מעולם", מדגיש ליצמן, "לא יכול להיות שהוא ישפיל אותי, הוא יירק עלי, תסלח לי על כל המילים, עושה לי דברים הכי גרועים ואח"כ אומר 'לא, אנחנו רק חברים', 'לא, זה רק בפוליטיקה'. לא אצלי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.