סערת הווטסאפ: "להעביר את קבוצות הווטסאפ לחמאס"

דובר הישוב טלמון זועם בעקבות (עוד) ידיעה זדונית שהופצה הבוקר בווטסאפ: "שוב מתרוצצות שמועות נוראיות שיש בהן לפצוע כל לב". והעתונאי אריה ארליך מציע: "להעביר את קבוצות הווטסאפ לחמאס"

שוב שמועות מרושעות בווטסאפ: בשעות הבוקר התקבלו בקבוצות השונות ידיעות על כך ש"בשעות הקרובות יותר לפרסום כי הנערים אינם עוד בחיים, ח"ו. כשההודעות צברו תאוצה הכחיש דובר המשטרה את הפרסומים, אולם גם זה לא הפריע לאנשים להמשיך ולהפיץ את ההודעה הכוזבת והנבזית.

דובר היישוב טלמון, רביד שרון, הכחיש מכל וכל את הידיעות וגינה את המפרסמים. בשיחה עם אתר ynet אמר הדובר: "עם ישראל כולו כואב ומתחשב, אך בעולם יש גם אנשים מרושעים והמעשים האלה נמשכים בחרושת שמועות נוראות בדומה שהיו בשישי…שוב מתרוצצות שמועות נוראיות שיש בהן לפצוע כל לב. ערכתי בדיקות ולדברים הללו אין בסיס של עובדות".

כזכור, גם ביום שישי הופצו באמצעות האפליקציה הודעות שונות – כביכול בשמם של גורמים מוסמכים, הודעות שנטעו תקוות שוא בליבם של רבים, כולל בליבם של בני המשפחה. התופעה גררה גינויים רבים, אולם למרבה הצער יש כאלו שמעדיפים להמשיך בנוהג הבזוי והאכזרי הזה.

העיתונאי אריה ארליך (משפחה) צייץ בטוויטר בעקבות התופעה: "המתווה שלי לעסקה: החזרת השבויים לישראל והעברת כל קבוצות הווצאפ לחמאס".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.